در بوکان مطرح شد

یک پیشنهاد از یک کاندیدا برای دیگر کاندیداها

یادداشت- محسن آلی داوطلب کاندیداتوری انتخابات مجلس در بوکان در یادداشت زیر می نوdسد: بیایید باهم و درکنار هم برای دغدغه   و شناخت مشکلات و معضلات و راه حل های شهرستان بوکان تلاش کنیم..

یادداشت- محسن آلی داوطلب کاندیداتوری انتخابات مجلس در بوکان در یادداشت زیر می نوdسد: بیایید باهم و درکنار هم برای دغدغه   و شناخت مشکلات و معضلات و راه حل های شهرستان بوکان تلاش کنیم..

​​​​​​​متن کامل این یادداشت که در اختیار زریان موکریان قرار گرفته به شرح زیر است: بیایید باهم و درکنار هم برای دغدغه   و شناخت مشکلات و معضلات و راه حل های شهرستان بوکان تلاش کنیم..

همه برای بوکان ، بوکان برای همه

ئاشتی و ئاوەدانی بۆ بۆکان

هوای تازه

هستیم بر آن عهد که بستیم

پایان تکرار

چشمهارابایدشست جوردیگر باید دید

مزگینی بئ به یانه

پیشرفت ، توسعه ، عمران ، آبادانی

این روزها این واژگان پر ارزش به کرات توسط کاندیداهای محترم بعنوان دیدنمای روشن(که هرکدام برای ما عزیز و ارزشمند هستند) در اذهان عمومی و در فضای مجازی نمایان و منتشر شده است و هر کدام از سروران گرانقدر همشهری با تشریح مسائل و مشکلات موجود در شهر بوکان وحومه با نیاتی حسنه و برنامه ریزی خود در فکر اثبات خود و پیشرفت این خاک پاک هستند .

رفاقتی ماندگار ، رقابتی سالم

انتخابات فرصتی است برای یکصدایی و همفکری ، فرصتی برای چاره اندیشی و برنامه ریزی ، فرصتی برای گام نهادن در راه توسعه و پیشرفت ، فرصتی برای یکدلی جهت بهتر شدن و بهتر بودن.

رسالت نمایندگی مردمی شریف و فرهیخته چون شهروندان گرامی بوکانی، این روزها باعث اندیشیدن ، تفکر و برنامه ریزی برای اصلاح اشتباهات ، برنامه ریزی برای تقویت نقاط قوت و ترمیم نقاط ضعف شهر و دیارمان شده است .

اعلام حضور و کاندیداتوری 37 نفر از همشهریان بوکانی با تفکرات ، اندیشه ها و برنامه های متفاوت با نیات نیک و پسندیده برای تعالی و ترقی شهرستان بوکان جای مسرت بوده و باید این مهم را به فال نیک گرفت که این عزیزان به همراه تیمهای کاری و اتاقهای فکریشان و طرفداران شریف هر کدام از گرانسنگان، برای خدمت وارد این عرصه شده اند .

نباشد همی نیک و بد، پایدار

 همان بِه که نیکی بُوَد یادگار

 دراز است دست فلک بر بدی 

همه نیکویی کن اگر بِخرَدی

 چو نیکی کنی، نیکی آید برت

  بدی را بدی باشد اندر خورَت

چو نیکی نمایدت، کیهان‌ خدای

  تو با هر کسی نیز، نیکی نمای

مکن بد، که بینی به فرجام بد

  ز بد گردد اندر جهان، نام بد

 به نیکی بباید تن آراستن 

 که نیکی نشاید ز کس خواستن

و گر بد کنی، جز بدی ندروی 

شبی در جهان شادمان نغنوی

 

اینجانب  :

 

حاج محسن آلی

 

کاندید انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شهرستان بوکان بر اساس تفکر همگرایی ، همفکری ، رفاقت ماندگار و رقابتی سالم از تمام کاندیداتورها و عزیزان وارد شده به عرصه انتخابات درخواست مینمایم که با برگزاری جلسات همفکری و هم اندیشی در هر مکان مورد تائید تمام عزیزان برای هدف والا و مقدس ؛ توسعه و پیشرفت این دیار غریب مانده، گرد هم جمع آییم و با هم یکدل شویم و برنامه های مدون خود را ارائه دهیم و با انتخاب جمعی بهترین راهکار و برنامه ریزی را برای اهداف والایمان که همانا دغدغه های مردم شریف و فرهیخته شهرستان است انتخاب کنیم ، دلهایمان را به هم نزدیک و از بی اخلاقی و نامهربانیها پرهیز کنیم و این دوره از انتخابات را  " دوره اخلاق و اصلاح "  بنامیم و به آن متعهد باشیم و بی شک تنها برنده این هم اندیشی و همفکری، بوکان و بوکانیان خواهند بود وبس.

به عنوان یکی از خادمین این دیار پرافتخار، به امید روزی هستم که این نشست پربار که هدف اصلی خدمت به هم نوع است برگزار شود و باهم برای شهرمان در تعیین تصمیم گیری ها وکمک به بهترین انتخاب توسط همشهریان ارجمند و انتخاب خط مشی مشخص و مؤثر برای آبادانی و توسعه بوکان و حومه گام بداریم. انشاالله

ئاشتی و ئاوەدانی بۆ بۆکان