جنجال بر سر تخلفات آموزش و پرورش بوکان ادامه دارد:

 دفاع عثمانی از ملارحیمی  و مام عزیزی  و  طلب حلالیت از حاج حسن عباسی

سرویس آذربایجا غربی_ با اعلام حمایت محمد قسیم عثمانی نماینده سابق بوکان از مدیران آموزش و پرورش بوکان و ورزش و جوانان بوکان، جنجال تخلفات  این دو اداره ابعاد تازه ای به خود گرفت.

سرویس آذربایجا غربی_ با اعلام حمایت محمد قسیم عثمانی نماینده سابق بوکان از مدیران آموزش و پرورش بوکان و ورزش و جوانان بوکان، جنجال تخلفات  این دو اداره ابعاد تازه ای به خود گرفت.

به گزارش خبرنگار زریان موکریان؛ بعد از انکه حاج انور حبیب زاده نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی خواستار ورود سازمان بازرسی به تخلفات مدیریت آموزش و پرورش بوکان و ورزش و جوانان شهرستان بوکان شد محمد قسیم عثمانی نماینده سابق بوکان با انتشار یادداشتی خطاب به نماینده بوکان از سلیمان مام عزیزی و انور ملارحیمی حمایت کرد و نوشت«بنظرم بهتر بود شما تلاش ميكرديد آقاي سليمان مام عزيزي بعنوان مدير كل اداره آموزش و پرورش و جناب آقاي انور ملارحيمي بعنوان مدير كل ورزش و جوانان معرفي مي شدند نه اينكه به آنها اتهاماتي وارد كنيد كه در هيچ محكمه اي به اثبات نرسيده و نخواهد رسيد. »

عثمانی  در بخشی دیگر از یادداشت خود نوشت که  در حق حاج حسن عباسی فرماندار اسبق بوکان جفا کرده و از وی طلب حلالیت می  کند.

این بخش از سخنان عثمانی که در حقیقت ابراز پشیمانی از انتصاب جمال خسروی فرماندار سابق بوکان است با سخنان وی در میان دانشجویان در سال 97 در تضاد است که  اعلام کرده بود افتخار وی عزل و برکنار کردن حسن عباسی است.

از طرف دیگر وی در حالی مدعی شده که ملارحیمی مدیری در قامت یک مدیر کل است که وی را در سال ۹۵ و از سمت مدیریت ورزش و جوانان کنار گذاشت و به عنوان مسئول دفتر خود در تهران منصوب کرد.

این یادداشت در واکنش به انتشار فهرستی  از تخلفات آموزش و پرورش بوکان و ورزش جوانان بوکان توسط حبیب زاده در صحن مجلس و درخواست برای ورود  سازمان بازرسی کشور به این تخلفات منتشر شد.

حبیب زاده این تخلفات را به شرح زیر اعلام کرد.

واگذاری زمین آموزشی در مقابل پروانه تجاری فضاهای آموزشی

نحوه واگذاری فضاهای تجاری ایجاد شده،

صدور مجوز مدارس غیرانتفاعی برای شخص رئیس آموزش و پرورش، بستگان، معاونین اداریی و همسرانشان،

بکارگیری معلمان مجرب در مدارس خصوصی و رها کردن مدارس دولتی،

انتصاب مدیران مدارس شهر و روستا بدون ضابطه

 وی  واگذاری سالنهای ورزشی به افراد غیرمتخصص به مدت طولانی  و نحوه هزینه ها،  جذب نیروها انسانی بدون ضابطه از محل اعتبارات هیئت ورزشی ازتخلفات تخلفات ورزش و جوانان بوکان اعلام کرد.