مخالفان هم مصوبه انتخاب شهردار بوکان را امضا کردند

سرویس موکریان_ مصوبه انتخاب «جلال احمدی» به عنوان شهردار بوکان توسط هفت عضو شورای شهر امضاء شد.

 سرویس موکریان_ مصوبه انتخاب «جلال احمدی» به عنوان شهردار بوکان توسط هفت عضو شورای شهر امضاء شد.

به گزارش زریان موکریان، احمد رحمانی رئیس شورای اسلامی شهر بوکان در مصاحبه با روابط عمومی شورا گفت: طی نشستی مجدد و تبادل نظر اعضای شورای اسلامی شهر بوکان مصوبه مورخه ۷ شهریور ماه ۱۴۰۰ در خصوص انتخاب شهردار که با حضور رسانه های جمعی برگزار گردیده بود، امروز ۹ شهریور ماه با امضاء تمامی اعضای شورای اسلامی شهر بوکان، با ۴ رآی موافق و ۳ رآی مخالف، جهت طی فرایند قانونی به مراجع بالا دستی ارسال  شد.

«کمال کریمی»، «علی قادری» و «ناصر کاکه زاده» در جلسه علنی انتخاب شهردار در اعتراض به رای نیاوردن «سید جمیل قادری» گزینه مورد حمایت خود اعلام کردند که مصوبه را امضا نمی کنند و جلسه را ترک می کنند.

کاکه زاده در حالی این مصوبه را امروز امضا کرد که دیروز در یک اطلاعیه جلسه انتخاب شهردار  را صحنه آرایی‌ و فریب (افکار عمومی، خبرنگاران و مردم ) و حذف مهندسی شده دو کاندیدا  آقایان اسعد حسین زاده  و دکتر سید جمیل قادری خواند.

در جلسه هفت شهریورماه که با حضور اصحاب رسانه برگزار شد، «جلال احمدی» با چهار رای موافق و سه رای مخالف به عنوان شهردار انتخاب شد.

 

جلال احمدی کیست؟

 

احمدی متولد بوکان و دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی عمران – سازه از دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه است.

 

وی که تصدی پست شهرداری سردشت را در رزومه دارد عضو هیئت مدیره شرکت آذر راه نوید میاندوآب، مدیر عامل شرکت آسمان سازه پیشوا سقز است.

 

احمدی مدیر پروژه و سرپرست کارگاه پروژه های شهرداری بانه، شهرداری بوئین و پروژه های سرمایه گذری خارجی در بانه، پروژه اداره کل راه و شهرسازاستان  کردستان و پروژه های بنیاد مسکن استان کردستان را در روزمه کاری خود دارد.


خبرنگار: حسین معروف پور