‍  دو مصوبه مهم برای پروژه بزرگراه بوکان _میاندوآب و کنارگذر بوکان

سرویس موکریان_ در جلسه نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی با معاونین وزیر راه مصوب شد که پیمانکار بزرگراه بوکان_میاندوآب تغییر کند.

سرویس موکریان_ در جلسه نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی با معاونین وزیر راه مصوب شد که پیمانکار بزرگراه بوکان_میاندوآب تغییر کند.

​​​​​​​به گزارش زریان موکریان، پایگاه اطلاع رسانی «حاج انور حبیب زاده» نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی، گزارش داد که وی با سلامی وزیر راه در خصوص وضعیت پروژه های راهسازی بوکان دیدار کرد و موفق به کسب دستور وزیر برای تسریع در این پروژه ها شد، روز دوشنبه ۶ اردیبهشت ماه نیز با «مهندس خیرالله خادمی » معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل و « مهران کفاش » معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت راه و شهرسازی دیدار کرد.

 حبیب زاده در این دیدار مجددا  از سرعت ساخت پروژه بزرگراه بوکان _میاندوآب و کنارگذر بوکان گلایه کرد و خواستار تسریع در ساخت آن با استفاده از پیمانکاران قدر با ماشین آلات راهسازی مناسب شد.

در نهایت این جلسه با دو مصوبه مهم به پایان رسید:

1_  شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل با برگزاری مناقصه، پیمانکار جدیدی برای پروژه محور میاندوآب _بوکان انتخاب کند.

2 _  شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل در خصوص اجرایی کردن  ماده ۵۶ (مشارکت یک میلیاردی بانک سپه در پروژه کنار گذر و مسیر روستاه های داشبند، اوچتپه وناچیت) اقدام فوری و جدی انجام دهد.

 ناگفته نماند در این جلسه شش میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافت به تامین قیر چهار کیلومتر از مسیر بوکان _میاندوآب که آماده آسفالت است و «مهندس جلال محمودزاده» نماینده مردم فیهم مهاباد نیز در این جلسه حضور داشتند.