فرایند انتخابات شورای شهر بوکان از 20 اسفند شروع می شود

سرویس موکریان_فرماندار شهرستان بوکان گفت: فرآیند اجرایی انتخابات از روز ۲۰ اسفندماه و با ثبت‌نام از دواطلبان شوراهای اسلامی شهرهای بوکان و سیمینه شروع می شود.

سرویس موکریان_فرماندار شهرستان بوکان گفت: فرآیند اجرایی انتخابات از روز ۲۰ اسفندماه و با ثبت‌نام از دواطلبان شوراهای اسلامی شهرهای بوکان و سیمینه شروع می شود.

​​​​​​​به گزارش زریان موکریان،  روز چهارشنبه   جلسه هماهنگی برگزاری انتخابات ۱۴۰۰ با ریاست «امین‌زاده» فرماندار بوکان و حضور بخشداران مرکزی و سیمینه و کارشناسان فرمانداری برگزار شد.

 در این جلسه «امین‌زاده» فرماندار بوکان با اشاره به نزدیک شدن به ایام انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا اظهار داشت: بایستی با هماهنگی‌های لازم و اتخاذ تدابیر لازم و همچنین تعامل و همکاری تمامی ادارات و دستگاه‌های اجرایی سطح شهرستان تلاش نماییم انتخابات ۱۴۰۰ در شان مردم شریف شهرستان و در فضایی امن و توام با نشاط و آرامش و با مشارکت حداکثری برگزار گردد.

وی با اشاره به اینکه برگزاری انتخابات یکی از مهمترین وظایف فرمانداری و بخشداری‌ها می باشد و فرآیند اجرایی آن از روز ۲۰ اسفندماه با ثبت نام از داوطلبان شوراهای اسلامی شهرهای بوکان و سیمینه شروع خواهد شد، گفت: بایستی با فراهم نمودن به موقع تمهیدات لازم و بکارگیری نیروی انسانی متعهد و متخصص زمینه برگزاری انتخابات قانونی را فراهم آوریم.

لازم به ذکر است در این جلسه مسئولین کمیته های مختلف انتخابات تعیین و شرح وظایف آنان ابلاغ شد.

ثبت نام داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری از ساعت ۸ صبح روز سه‌شنبه (۱۴۰۰/۰۲/۲۱) آغاز و تا پایان وقت اداری روز شنبه (۱۴۰۰/۰۲/۲۵) (به مدت ۵ روز) ادامه می‌یابد.

ثبت نام داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی شهرها از ساعت ۸ صبح روز چهارشنبه (۱۳۹۹/۱۲/۲۰) آغاز و تا پایان وقت اداری روز سه‌شنبه (۱۳۹۹/۱۲/۲۶) (به مدت ۷ روز) ادامه می یابد.

ثبت نام داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی روستاها و تیره‌های عشایری از ساعت ۸ صبح روز دوشنبه (۱۴۰۰/۰۱/۱۶) آغاز و تا پایان وقت اداری روز یکشنبه (۱۴۰۰/۰۱/۲۲) (به مدت ۷ روز) ادامه می یابد.