چرا جلسه بررسی اعتبارات بوکان پشت درهای بسته برگزار شد؟

سرویس موکریان_ جلسه برنامه ریزی شهرستان بوکان پشت درهای بسته برگزار شد همزمان فرمانداری اطلاعات ناقصی از این جلسه را منتشر کرد.

سرویس موکریان_ جلسه برنامه ریزی شهرستان بوکان پشت درهای بسته برگزار شد همزمان فرمانداری اطلاعات ناقصی از این جلسه را منتشر کرد.
حسن  معروف پور حسن معروف پور

به گزارش زریان موکریان، هر سال   کمیته برنامه ریزی شهرستان بوکان در  تابستان  به هدف بررسی ، اعتبارات  این شهرستان در سال‌جاری  و اعلام میزان اعتبارات تحقق یافته در سال گذشته  برگزار می شود.

این کمیته پنج شنبه ۱۳ مردادماه  در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان به ریاست «باباخان اسکندری» فرماندار بوکان تشکیل جلسه داد اما برخلاف رویه سالهای گذشته در این جلسه  خبرنگاران دعوت نشدند.

همزمان  روابط عمومی فرمانداری نیز در  خصوص این جلسه خبری ناقص را منتشر کرد و  تنها از  افزایش ۵۹ درصدی اعتبارات اختصاص یافته به بوکان در سال‌جاری نسبت به سال گذشته خبر داد و میزان این اعتبارات را ۱۶۸ میلیارد تومان اعلام کرد.

اما در این جلسه چه گذشته که نباید خبرنگاران حضور داشته باشند و فرمانداری نیز به صورت ناقص اطلاع رسانی کرده است؟

جواب این دو سوال را می توان در محتوای جلسه کمیته برنامه ریزی جستجو کرد چرا که در این جلسه عملکرد فرمانداری شهرستان و مدیران ادارات مختلف در جذب اعتبارات  آشکار می شود.

اصولاً در این جلسه مقدار  اعتبارات تحقق یافته به تفکیک فصلهای مختلف و پروژه های عمرانی شهرستان و  میانگین اعتبارات جذب شده شهرستان در سال گذشته نسبت به میانگین استان اعلام می شود و  بر این اساس نگاه استان به بوکان و میزان  تلاش مدیران شهرستان عیان می شود./