بیانیه شدید الحن باشگاه سردار بوکان در رابطه با حواشی بازی با نفت امیدیه

سرویس موکریان_به دنبال ناتمام ماندن بازی دو تیم سردار بوکان و نفت امیدیه در نتیجه اعتراض سردار به داوری بازی، این تیم بیانیه ای شدید الحن منتشر کرد.

سرویس موکریان_به دنبال ناتمام ماندن بازی دو تیم سردار بوکان و نفت امیدیه در نتیجه اعتراض سردار به داوری بازی، این تیم بیانیه ای شدید الحن منتشر کرد.

​​​​​​​ متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسمه تعالی

هزاران بار متاسفیم که در طول ۱۳ هفته‌ی برگزار شده از مسابقات گروه دوم لیگ دسته دوم ،شاهد بی‌تدبیری ها و گاهاً سومدیریتهایی بودیم که به اقتضای زمان کام‌ به سخن نگشودیم اما اکنون به ایراد شکوائیه‌ای در محضر هواداران و مسئولین محترم فدراسیون فوتبال خواهیم پرداخت.

از بی‌تدبیری‌های صورت در جدول مسابقات و تحمیل هزینه‌های هنگفت در برگزاری این بازی‌ها خصوصاً در رابطه با تیم‌هایی چون سردار بوکان که از منابع و معادن سرشار ملی بی‌بَری و تنها دلیل حیاتش عشق وافر هوادارانیست که عاشقانه به این تیم عشق می‌ورزند گلایه کرد یا از  برنامه ریزی‌هایی که یک روز سردار را در بجنورد به میدان می‌فرستد،دگر روز در ماهشهر و فردایش در بابلسر و بم و امیدیه و همدان؟!

از هزینه‌های هنگفت تیم‌داری در شرایط سخت اقتصادی سخن به میان آوریم یا از بریدن نای تیممان ؟!

فغان برآوریم از برگزاری بازی در برف ۲۰ سانتی متری و کولاک تا اعلام ۱۰ پنالتی در ۱۳ بازی برای تیمهای صاحب نفوذ در مقابل تیم مردمی سردار بوکان که عملاً نتیجه‌ی مسابقات در لیگ دوم،در درون زمین مشخص نشده بلکه این داوران هستند که این نتایج را دستخوش تغییرات و تصمیمات خود مینمایند.

اما در رابطه با بازی امروز، متاسفانه داور بازی با سوتهای مشکوک و افسایدهای عجیب و اعلام خطاهای نابجا ،عملا باعث اخلال در تمرکز تیم حاکم بر زمین و مسابقه یعنی سردار بوکان شد تا اینکه در دقایق ابتدایی نیمه دوم،داور بازی حداقل ۳۰ متر دور از صحنه ی باکس جریمه در حالی که هیچ برخورد محرز و قابل استنادی رخ نداد،اعلام پنالتی نمود و این اعتراض نیمکت سردار را به همراه داشت.

کادرفنی تیم سردار به نشانه ی اعتراض به عملکرد تحت فشار و ضعیف اقدام به فراخواندن بازیکنان خود به کنار زمین نموده و سپس دقایقی بعد به نشانه‌ی احترام به تیم میزبان، مجدداً وارد زمین شد،لیکن داور بازی با اخراج تمامی افراد روی نیمکت این اجازه را قانوناً صادر نمود که نیمکت سردار خالی از افراد مسئول باشد لذا تنها دلیل ترک دوباره بازی از سوی تیم سردار ،اخراج تمامی عوامل تیم بوده و مسبب اصلی این اتفاقات علاوه بر داوران بازی دست‌اندرکاران اینگونه انتخابهای دهشتناک بوده‌اند که موریانه‌وار نفس تیم‌های مردمی چون سردار را می‌گیرند.

لذا بدینوسیله اعلام میدارد این حق را برای خود قائلیم که رسماً اعتراض خود را به فدراسیون فوتبال و کمیته ی داوران اعلام نموده و در صورت عدم بررسی فوری و دریافت پاسخی قانع‌کننده در رابطه با تمامی اتفاقات قبل و حین بازی،رسما از ادامه مسابقات کناره گیری نموده و از طریق مراجع بالاتر پیگیر حقوق حقه خود خواهیم شد.