مخالفت نماینده بوکان با بررسی طرح تامین کالاهای اساسی به صورت دو فوریت

سرویس آذربایجان غربی-  نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی با بررسی طرح تامین کالاهای اساسی به صورت دو فوریت مخالفت کرد.

سرویس آذربایجان غربی-  نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی با بررسی طرح تامین کالاهای اساسی به صورت دو فوریت مخالفت کرد.
حسن  معروف پور حسن معروف پور

به گزارش زریان مکریان ،

​​​​​​​در پی درخواست جمعی از نمایندگان برای رسیدگی دو فوریتی به طرح تامین کالاهای اساسی، روز یک شنبه (11 شهریورماه) تعدادی از نمایندگان مجلس به نقد و بررسی این درخواست  در صحن مجلس پرداختند.

به گزارش ایسنا، محمدقسیم عثمانی در مخالفت با این درخواست، گفت: چرا مجلس به جای آنکه به رویه های فعال روی بیاورد به شیوه های انفعالی روی آورده است؟ چرا با این طرحها علامت بد به جامعه می دهیم. مگر معاون اول رییس جمهور برنامه های دولت را در جلسه غیر علنی مجلس تشریح نکرد آیا علنی کردن این جلسه در قالب این طرح دوفوریتی علامت بد به جامعه نیست؟

نماینده مردم بوکان در مجلس ادامه داد: این درخواست یعنی بحران در کشور وجود دارد پس باید هر چه سریعتر اقلام اساسی را خریداری کرد. به نظر بنده هر دولتی آنقدر عقل و تدبیر دارد که کالاهای اساسی مردمش را تامین کند.

پس از سخنان موافقان و مخالفان، نمایندگان با با ۱۵۹ رای موافق، ۲۴ رای مخالف و ۴ رای ممتنع از ۲۲۱ نماینده حاضر با درخواست رسیدگی دوفوریتی به طرح تامین کالاهای اساسی موافقت کردند.