تلاش حبیب زاده برای آغاز ساخت پروژه بیمارستان ۲۰۰ تختخوابی بوکان

سرویس  موکریان_نماینده بوکان در دیدار با معاون وزیر بهداشت خواستار تخصیص اعتبار جهت آغاز پروژه بیمارستان 200 تختخوابی بوکان شد.

سرویس  موکریان_نماینده بوکان در دیدار با معاون وزیر بهداشت خواستار تخصیص اعتبار جهت آغاز پروژه بیمارستان 200 تختخوابی بوکان شد.

​​​​​​​به گزارش زریان موکریان، کانال رسمی حاج انور حبیب زاده نماینده بوکان از دیدار وی   با دکتر جانبابایی معاون وزیر بهداشت خبر داد و نوشت که حبیب زاده در این دیدار سه درخواست را مطرح کرد که یکی از آنها اختصاص اعتبار به پروژه بیمارستان ۲۰۰تختخوابی بوکان است.

 

این پروزه در شهریور سال ١٣٩٧ توسط «سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی» وزیر وقت بهداشت و درمان کلنگ زنی شد و تا به امروز دز همان مرحله کلنگ زنی ماند.

حبیب زاده در ادامه دیدار خود با معاون وزیر بهداشت خواستار تخصیص ۲میلیارد تومان اعتبار برای تجهیز کلینیک تخصصی بوکان و اختصاص بودجه برای اسکان ۵ متخصص جدید در بوکان شد.

این کلینیک تخصصی در جوار بیمارستان شهید قلی پور و با یکهزار و ۸۰۰ مترمربع زیربنا در سه طبقه و صرف ۳۴ میلیارد ریال هزینه دو سال قبل ساخته شده اما هنوز تجهیز نشده است.

معاون وزیر بهداشت در واکتش به سه درخواست نماینده بوکان دستور داد که به مهندس ساکی مدیرکل دفتر منابع توسعه فیزیکی وامور عمرانی وزارت بهداشت درمان وآموزش پزشکی نظر خود را اعلام کند و فریدون نوری خواه  رئیس مرکز بودجه و پایش عملکرد این وزارت این درخواستها را در کمیته تخصیص مطرح کند.