با تلاش نماینده بوکان صورت می گیرد:

مشارکت یک هزار میلیاردی بانک سپه در پروژه های راه سازی بوکان

سرویس موکریان_ رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با مشارکت یک هزار میلیاردی بانک سپه در پروژه های ملی راهسازی بوکان موافقت کرد.

سرویس موکریان_ رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با مشارکت یک هزار میلیاردی بانک سپه در پروژه های ملی راهسازی بوکان موافقت کرد.

​​​​​​​به گزارش زریان موکریان، پایگاه اطلاع رسانی «حاج انور حبیب زاده» نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی گزارش داد که وی موفق به کسب موافقت معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه برای مشارکت بانک سپه در پروژه های راهسازی ملی بوکان شد.

بر اساس این گزارش حبیب زاده در نامه ای به دکتر نوبخت ضمن اشاره به سفر اخیر وی به آذربایجان غربی نوشت: پیروز مذاکرات حضوری در استانداری آذربایجان غربی مبنی بر شتاب بخشی به روند بهبود زیرساختهای حمل و نقل شهرستان بوکان که از شهرهای محروم استان آذربایجان غربی است، موافقت فرمایید که بانک سپه از محل ماده ۵۶ با مشارکت وزارت محترم راه و شهرسازی نسبت به انجام و اتمام راه میاندوآب_بوکان، بوکان_سقز و کنارگذر بوکان به میزان یک هزار میلیارد اقدام کند.»

رییس سازمان برنامه و بودجه کشور نیز درخواست حبیب زاده  موافقت کرد و نوشت: « جناب آقای دکتر عدل، با استفاده از ماده ۵۶ موافقت می شود.»

حبیب زاده در ادامه پیگیریهای خود در این خصوص موفق به کسب دستور دژ پسند وزیر  امور اقتصاد و دارایی و پور ابراهیم رییس کمیسیون اقتصادی مجلس نیز شد‌.

نماینده مردم بوکان چند روز قبل و در حاشیه بازدید از کنارگذر بوکان اعلام کرده بود در تلاش است با جذب مشارکت بانک سپه در پروژه های راهسازی بوکان، عملیات عمرانی این پروژه ها را سرعت ببخشد.