مدیر عامل سردار بوکان: اندکی از اجحاف روا داشته شده به سردار را بازپس گرفتیم

سرویبس موکریان_ «مهندس بابان کریمی» مدیر عامل سردار بوکان با صدور اطلاعیه ای نوشت: اندکی از اجحاف روا داشته شده به سردار را بازپس گرفتیم.

سرویبس موکریان_ «مهندس بابان کریمی» مدیر عامل سردار بوکان با صدور اطلاعیه ای نوشت: اندکی از اجحاف روا داشته شده به سردار را بازپس گرفتیم.

به گزارش زریان موکریان، متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

 «وَ لَنَجْزِیَنَّ الَّذِينَ صَبَرُوا أَجْرَهُمْ بِأَحْسَنِ ما كانُوا یَعْمَلُونَ»

«و قطعاً كسانی را كه شكيبايی كردند به بهتر از آن‌چه عمل كردند، پاداش خواهيم داد.»

هواداران گرانقدر تیم سردار بوکان و همشهریان محترم

از‌ روزی‌ که کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال کشور در اقدامی عجیب و با فشار،گزارشات و اقدامات نابخردانه‌ی عده‌ای چه از بوکان و چه از تهران،رای به محرومیت اینجانب به عنوان رئیس هیات مدیره باشگاه سردار بوکان صادر و ایجاد هجمه،شانتاژ خبری توسط طردشدگان سیاسی ایادی رسانه‌ای و فیک نیوزهاشان ‌مورد انواع هجمه توهین و افترا قرار گرفتم اما سکوت و پیگیری احقاق حق را به گرفتار شدن در دام بازی سیاسی-رسانه‌ای را ترجیح دادم.

در ابتدای کار کسانیکه خود را مالک اصلی این تیم میدانند به انواع و اقسام روش با هدف سنگ‌اندازی با هدف انتقال امتیاز تیم سردار به یکی از شهرستان های همجوار بود که با ورود،درایت و حمایت نماینده محترم از این هدف خود ناکام مانده و شروع به کار شکنی های متعدد در همه‌ زمینه‌ها نمودند.

اما شاید کمتر هواداری بداند که میراث حضور شوم دلسوزان امروز تیم‌ سردار‌ برای کادر مدیریتی جدید در فصل ۱۴۰۰_۱۳۹۹ یک دفتر با وجود یک میز هشت صندلی و هفت عدد توپ فوتبال و بیش از ۸۰۰ میلیون تومان بدهی بوده است.

تیم سردار امسال با بیشترین میزان پرداختی در بین تیم های لیگ ۲ و با کمترین بدهی ممکن به کار خود پایان داد اما متاسفانه با مرده شدن روحیه سلامت و صلابت ورزشکاری و پهلوانی در عده‌ای از بازیکنان،حاصل کار باعث اوقات تلخی و ناراحتی تعداد بی شمار عاشقان این تیم گشته و با ارائه مدارک و مستندات و نیز تذکر نماینده محترم در صحن علنی مجلس به وزیر وقت ورزش و حضور در جلساتی با معاونت وزارت ورزش و رئیس کمیته‌ی استیناف توانستیم اندکی از اجحاف روا داشته شده در حق تیم سردار را بازپس بگیریم لذا در این راه از مساعدت این بزرگوار و نیز مدیرکل محترم ورزش و جوانان استان،رئیس محترم اداره ورزش و جوانان و نیز ریاست هیات فوتبال شهرستان کمال امتنان را دارم.

در پایان ضمن عرض پوزش از هواداران ‌واقعی سردار  بابت کسب نتایج ضعیف در فصل گذشته و اتفاقات ناگوار توسط عده‌ای از بی‌صفتان و نالایقان دریای پر مهر و محبتتان، امیدوارم با درایت مسئولان شهرستان تیم سردار بوکان از گزند سواستفاده‌کنندگان از احساسات هواداران و ایادی نابخردشان در امان مانده و بار دیگر با حضور پرشور در لیگ‌های معتبر کشور موجبات خرسندی عزیزان را فراهم آورد.

بابان کریمی

رئیس هیات مدیره باشگاه سردار بوکان