با اتمام حجت حبیب زاده:

معلمان و کارمندان با دانشگاه های بوکان خداحافظی می کنند

سرویس موکریان_ نماینده بوکان بار دیگر اعلام کرد که مدرسین دعوت شده به دانشگاه های بوکان نباید شغل دولتی داشته باشند.

سرویس موکریان_ نماینده بوکان بار دیگر اعلام کرد که مدرسین دعوت شده به دانشگاه های بوکان نباید شغل دولتی داشته باشند.

​​​​​​​به گزارش خبرنگار زریان موکریان، پایگاه اطلاع رسانی حاج انور حبیب زاده نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که وی امروز در ادامه دیدارها و جلسات فشرده خود، با مدیران دانشگاه علمی_کاربردی بوکان دیدار کرده و در این دیدار به موضوع مدرسین دانشگاه پرداخته است.

حبیب زاده بر  بکارگیری جوانان تحصیلکرده و نخبه دانشگاهی به عنوان مدرس در دانشگاه علمی کاربردی بوکان و دیگر دانشگاه های بوکان تاکید کرد و افزود: مدرسین دعوت شده نباید شغل دولتی داشته باشند چرا که تدریس در دانشگاه ها کاری پاره وقت نیست و نیاز به مطالعه و تحقیق دارد.

این اولین بار نیست که حبیب زاده مخالفت خود با حضور کارمندان دولت  به عنوان مدرس در دانشگاه های بوکان را اعلام کرده است.

وی چند ماه قبل در دانشگاه آزاد بوکان نیز گفت که جوانان تحصیلکرده و خوش فکر با مدارک تحصیلی مرتبط باید در دانشگاه های بوکان مشغول به تدریس باشند.

اردیبهشت ماه نیز حبیب زاده در پیام نور بوکان گفت که مدرسین دعوت شده به دانشگاه نباید شغل رسمی و سمت دولتی داشته باشند تا نیروهای جوان تحصیلکرده فرصت تدریس در دانشگاه را داشته باشند و بدون شک این نیروهای جوان می توانند نقش مهمی در افزایش  سطح علمی دانشگاه داشته باشند.

به نظر می رسد تحولات  اساسی در دانشگاه های بوکان در راه است و معلمان و کارمندان‌باید با دانشگاه های این شهر خداحافظی کنند.