دیدار نماینده بوکان با رئیس سازمان بهزیستی کشور با ۹ درخواست

 سرویس موکریان_ نماینده مردم بوکان در دیدار با رئیس سازمان بهزیستی کشور9 درخواست را مطرح کرد.

 سرویس موکریان_ نماینده مردم بوکان در دیدار با رئیس سازمان بهزیستی کشور9 درخواست را مطرح کرد.

​​​​​​​به گزارش زریان موکریان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی «حاج انور حبیب زاده» نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی، وی روز دوشنبه اول دیماه با «دکتر قبادی دانا» رئیس سازمان بهزیستی کشور دیدار کرد و ۹ مطالبه را مطرح و خواستار اقدام  رئیس سازمان بهزیستی کشور شد.

حبیب زاده در این دیدار «حل مناقشه ستاد اجرایی امام  (ره) و سازمان بهزیستی کشور بر سر زمین  مرکز نگهداری سالمندان و معلولین ذهنی میلاد بوکان و اختصاص یک میلیارد تومان اعتبار برای تعمیرات ساختمان این مرکز» را مطرح کرد.

وی در ادامه ضمن اشاره به سفر چند سال قبل رئیس وقت سازمان بهزیستی کشور به بوکان خواستار « تحقق وعده تامین ۳۵ درصد هزینه پروژه درحال ساخت مجتمع فرهنگی تفریحی معلولین شهرستان بوکان توسط این سازمان» شد.

اختصاص یک میلیارد تومان اعتبار برای کمک به افراد تحت پوشش آن سازمان در بوکان، اختصاص ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار برای مرکز نگهداری معلولین شهر سیمینه، اختصاص خودرو و آمبولانس به اورژانس اجتماعی بوکان و تبدیل وضعیت پرسنل آن، اهدای 25 دستگاه ویلچر برقی و عادی به بهزیستی بوکان و برقراری مستمری برای مددجویان پشت نوبت حوزه توانبخشی و حمایتی از دیگر درخواستهای نماینده بوکان در این دیدار است.

«دکتر قبادی دانا» رئیس سازمان بهزیستی نیز در مقابل دستور داد که معاونین این سازمان ضمن بررسی درخواستها برای تامین اعتبار و اجرایی کردن آنها اقدام کنند./