دستگیری سوداگر مرگ با 61 کیلوگرم  مواد مخدر در  اتوبوس پیرانشهر_تهران

سرویس موکریان_ قاچاقچی مواد مخدر با 61 کیلوگرم تریام در اتویوس پیرانشهر _تهران دستگیر شد.

سرویس موکریان_ قاچاقچی مواد مخدر با 61 کیلوگرم تریام در اتویوس پیرانشهر _تهران دستگیر شد.

​​​​​​​به گزارش زریان موکریان، سرهنگ رمضان اللهوردیان   فرمانده انتظامی مراغه  روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا گفت: در راستای اجرای طرح تشدید مبارزه با توزیع کنندگان مواد مخدر و کنترل محورهای مواصلاتی، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان در عملیاتی ویژه و با تحقیقات فنی و پلیسی، افرادی را که با استفاده از اتوبوس در زمینه قاچاق مواد مخدر فعالیت می کردند، شناسایی و موضوع را در دستور کار عملیاتی این پلیس قرار دادند.

وی ادامه داد: به همین منظور، ماموران پلیس با شناسایی کامل مسیر عبور اتوبوس و با هماهنگ های لازم ، در قالب تیم های پلس مبارزه با مواد مخدر مراغه در محدوده شهرستان وارد عمل شدند.

وی اضافه کرد: در این عملیات، یک دستگاه اتوبوس فعال در خط پیرانشهر - تهران که به وسیله یک دستگاه پژو ۴۰۵ همراهی می شد، در نزدیکی پلیس راه مراغه - هشترودبا شگردهای پلیسی، متوقف و با شناسایی هویت مسافران، یک نفر قاچاقچی با هویت معلوم که در پوشش مسافر با پنج عدد چمدان محتوی مواد مخدر قصد قاچاق داشت، شناسایی و بازداشت شد.

وی گفت: در بازرسی از چمدان های این متهم، تعداد پنج بسته بزرگ ، سه بسته کوچک، ۲ بطری بزرگ و چهار بطری کوچک محتوی مواد مخدر از نوع تریاک به وزن ۶۱ کیلو و ۲۷۵ گرم با لفافه کشف و ضبط شد.

وی افزود: در این زمینه سه نفر متهم دستگیر و یک دستگاه خودروی سواری توقیف و با تشکیل پرونده برای ادامه مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

سرهنگ اللهوردیان  از مردم خواست در صورت مشاهده هر گونه خرید و فروش مواد مخدر به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

شهرستان مراغه با حدود ۲۶۸ هزار نفر جمعیت در ۱۲۷ کیلومتری تبریز مرکز آذربایجان شرقی قرار دارد.