سفر استاندار آذربایجان غربی به بوکان؛ شاید وقتی دیگر

انتقادات هم شهریاری را به بوکان نیاورد

سرویس موکریان- علی رغم انتقادات از عدم حضور استاندار آذربایجان غربی در شهرستان بوکان، سفر روز سه شنبه وی به این شهرستان لغو شد.

سرویس موکریان- علی رغم انتقادات از عدم حضور استاندار آذربایجان غربی در شهرستان بوکان، سفر روز سه شنبه وی به این شهرستان لغو شد.

​​​​​​​به گزارش خبرنگار زریان موکریان، قرار بود روز سه شنبه با حضور محمد مهدی شهریاری در بوکان روگذر میدان وحدت افتتاح شود و دو پروژه مجتمع آبرسانی ۱۶۶ روستای بوکان و کارخانه بازیافت کلنگ زنی شود اما روابط عمومی فرمانداری بوکان شب دوشنبه از لغو این سفر و برنامه های امروز هفته دولت در بوکان خبر داد.

این روابط عمومی ضمن اعلام این خبر نوشت: «ضمن تبریک هفته دولت به همه همشهریان عزیز  و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان عالیقدر دولت شهید رجائی و باهنر به اطلاع میرساند طبق اعلام استانداری آذربایجان غربی  به علت تراکم برنامه کاری در استان،افتتاح سیلوی هفتاد هزار تنی شهرستان ،کلنگ زنی پروژه مجتمع آبرسانی ۱۶۵روستائی ،پل روگذر وحدت به اواخر هفته آینده موکول شد و  انشالله با حضور جناب آقای  دکتر شهریاری استاندار محترم و مقامات کشوری این طرحها کلنگ زنی و افتتاح خواهند شد».

در حالی که حضور شهریاری در آذربایجان غربی وارد سومین سال خود می شود که وی تا به امروز تنها یک بار آنهم جهت تماشا کردن بازی سردار به بوکان سفر کرده است که این امر انتقاداتی را متوجه وی کرده است.

 سید محسن حسینی عضو شورای شهر بوکان مدتی قبل در جلسه بررسی وضعیت تیم سردار از استاندار آذربایجان غربی به شدت انتقاد کرد و گفت: در دو سال گذشته آقای شهریاری در بوکان حضور پیدا نکرده است.

وی افزود: به نظر می رسد از نگاه اقای شهریاری بوکان بخشی از استان نیست در حالی که این حق مردم بوکان است که استاندار در این شهرستان حضور پیدا کند.

دکتر چمن گلی مدیر کل ورزش و جوانان  آذربایجان غربی  که در این جلسه حضور داشت، در پاسخ به این انتقاد گفت: آقای شهریاری تنها استانداری است که در ورزشگاه بوکان برای نظاره کردن بازی سردار حضور پیدا کرد اما گلایه های  اقای حسینی را با آقای استاندار مطرح می کنم.

«حسن معروف پور» روزنامه نگار و مدیر مسئول پایگاه خبری زریان موکریان نیز در نشست هم اندیشی سرپرست فرمانداری شهرستان بوکان با اصحاب رسانه این شهرستان نیز گفت: چندین بار از این رویکرد آقای شهریاری نسبت به بوکان انتقاد کردیم. این انتقادات باعت تغییر رویکرد وی نشد و حتی ما شاهد تشدید این رویکرد هستیم و عملا آقای شهریاری بوکان را به حال خود رها کرده است.

مدیر مسئول پایگاه خبری زریان موکریان تصریح کرد: چندین ماه است که بوکان فاقد معاون سیاسی _اجتماعی است، بخشدار مرکزی ندارد، فرمانداری توسط سرپرست مدیریت می شود. و آیا این به معنی رهاکردن بوکان نیست؟.

سه ماه قبل نیز رئیس شورای بخش سیمیه از عدم حضور شهریاری در بوکان انتقاد کردکه  واکنش مدیرکل دفتر برنامه ریزی استانداری آذربایجان غربی به همراه داشت.

 مهرداد دلیری گفت: این موضوع چند روزی است در فضای مجازی مطرح شده و حتی خبرگزاری زریان موکریان تیتر زدند که «آیا استاندارآذربایجان غربی با بوکان قهر کرده است؟» . من موضوع را با آقای شهریاری استاندار محترم مطرح کردم. وی فرمودند بنده دو بار به بوکان سفر کردم و به شهرهای دیگر استان نیز به همین میزان سفر کرده ام.