در 49 روز؛ مرگ  7 نفر بر اثر تصادفات در بوکان

سرویس موکریان- فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بوکان از مرگ هفت شهروند در تصادفات درون شهری و برون شهری در 49 روزگذشته در این شهرستان خبر داد.

سرویس موکریان- فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بوکان از مرگ هفت شهروند در تصادفات درون شهری و برون شهری در 49 روزگذشته در این شهرستان خبر داد.

​​​​​​​به گزارش خبرنگار زریان موکریان،‌ سرهنگ کارگاه مجید محبعلی روز چهارشنبه (19 تیرماه ) در نشست خبری با خبرنگاران گفت: در 49 روز گذشته چهار نفر در سه فقره تصادفی که  در داخل شهر رخ داد  و سه نفر دیگر نیز در تصادفات خارج ازشهر جان خود را از دست دادند.

وی افزود:  در مدت مشابه سال گذشته تصادف منجر به فوتی در داخل شهر رخ نداد و تعداد فوتیها در جاده‌های این شهرستان نیز در 49 روز گذشته نسبت به مدت مشابه سال گذشته از 5 نفر به سه نفر کاهش پیدا کرده است

سرهنگ کارگاه محبعلی عدم رعایت الزامات رانندگی و ناتوانایی در کنترل خودرو را از علت تصادفات درون شهری بوکان اعلام کرد و گفت: این تصادفات بیشتر اوایل ساعت صبح یا بعد از نیمه شب رخ داده است.

وی در ادامه در خصوص آخرین وضعیت پروژه احداث پلیس راه بوکان نیز گفت: فرماندهی نیروی انتظامی استان آذربایجان غربی  احداث پلیس راه در بوکان موافقت کردند و اقدامات اولیه برای ترسیم نقشه و جانمایی نیز انجام شده است.

 فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بوکان افزود: از امکانات داخل شهر برای احداث پلیس راه استفاده می شود و اعتبارات لازم نیز در نظر گرفته شده و در چند روز آینده ساخت پلیس راه کلنگ می شود.

سرهنگ کارگاه محبعلی در پاسخ به سئوال خبرنگاران در خصوص برخورد با سد معبر در پیاده روهای سطح شهر توسط نمایشگاه های خودرو نیز گفت: در این خصوص همواره اعمال قانون شده اما اعمال قانون همیشه تاثیر گذار نیست . شورای ترافیک شهرستان مصوبه ای دراین خصوص دارد اما عدم اجرای به موقع این مصوبات سبب نارضایتی مردم شده است.

وی برداشتن پلهای اضافی و ایجاد موانع برای جلوگیری از ورود خودروها به پیاده روها را بخشی از این مصوبات اعلام کرد./