فوتبالیست پیرانشهری به اردوی تیم ملی جوانان دعوت شدند

سرویس موکریان_ اسامی 25 بازیکن تیم ملی جوانان به منظور حضور در نخستین اردوی آماده سازی اعلام شد که «فردین رابط» از پیرانشهر یکی از این بازیکنان است.

سرویس موکریان_ اسامی 25 بازیکن تیم ملی جوانان به منظور حضور در نخستین اردوی آماده سازی اعلام شد که «فردین رابط» از پیرانشهر یکی از این بازیکنان است.

​​​​​​​به گزارش زریان موکریان به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال اردوی آماده سازی تیم ملی فوتبال جوانان به منظور حضور در دور نهایی مسابقات قهرمانی آسیا که به میزبانی ازبکستان برگزار می شود از 6 تا 18 مرداد در مرکز ملی فوتبال ایران برگزار می شود.

اسامی 25 بازیکن دعوت شده به این شرح است؛

امیرحسین نیک پور ، امیررضا رفیعی ، امیر محمد بهره مند، احمدرضا جلالی، حسین شاوردی، علیرضا اسدآبادی، محمد عسگری، محمدرضا محرمی، یاسین سلمانی، آریا برزگر ، احمد جنادله، احمد شریعت، امیرحسین منظمی، حسین زواری، حسین نخودکار، مهدی هاشمی ، مهدی احمدی، سعید آهنی ، محمدرضا شکیب خو، علی سبحانی، علی خدایی ، فردین رابط، سیدرضا موسویان ، سینا حاتمی و عارف محمدعلیپور

بازیکنان دعوت شده می بایست ساعت 12 روز ششم مرداد در هتل آکادمی فوتبال واقع در مرکز ملی خود را به کادر فنی تیم ملی جوانان معرفی کنند.

در آخرین ثانیه‌های بازی اخیر استقلال و نساجی و زمانی که تابلوی تعویض مهدی قائدی به دلیل مصدومیت توسط داور چهارم بالا رفت، یک جوان ناشناخته جای قائدی را گرفت و تنها برای چند ثانیه برای تیم بزرگ استقلال به میدان رفت.

فردین رابط شاید برای عموم هواداران و فوتبالی‌ها یک چهره ناشناخته باشد، اما آنهایی که با فوتبال پایه‌ها آشنایی دارند به خوبی این هافبک سرعتی و جوان را می شناسند.

فردین رابط جوان اهل پیرانشهر که پیش از این با پیراهن شماره ۱۸ برای تیم‌های پایه استقلال آنچنان خوش درخشیده و حالا ولو برای چند ثانیه فرصت بازی در تیم بزرگان استقلال را پیدا کرده است، سی‌اُمین بازیکنی بود که در این فصل برای این تیم به میدان رفت تا آبی‌های تهران با استفاده از ۳۰ بازیکن در این فصل، دارای یک رکورد باشند.