مدیرعامل باشگاه سردار بوکان بعد از یک هفته فعالیت استعفا کرد

سرویس موکریان_ مدیرعامل باشگاه سردار بوکان بعد از یک هفته فعالیت به علت عدم تحقق وعده های مسئولان استعفا کرد.

سرویس موکریان_ مدیرعامل باشگاه سردار بوکان بعد از یک هفته فعالیت به علت عدم تحقق وعده های مسئولان استعفا کرد.

​​​​​​​به گزارش  زریان موکریان،  ناصر کاکەزاده مدیرعامل سابق کشاورز بوکان که هفته پیش از سوی هیات فوتبال شهرستان بوکان بعنوان مدیرعامل سردار معرفی شده بود، بعد از یک هفته فعالیت استعفا کرد.

کاکەزاده در متن نامه استعفای خود، دلیل این تصمیمش را عدم تحقق وعده های مسولین شهرستانی و مفاد صورتجلسه انتصاب مدیر  عامل اعلام کرد.

   صورتجلسه انتخاب مدیرعامل تیم سردار با امضای رئیس هیئت فوتبال شهرستان بوکان، مدیرعامل باشگاه سردار و رئیس ورزش و جوانان شهرستان بوکان در پنج بند تنظیم شده است.

واریز کمک 50 میلیون تومانی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی از طریق هماهنگی فرماندار شهرستان بوکان با مدیر کل قبل از شروع بازیها بند اول این صورت جلسه است.

در بند دوم نیز آمده است که شهرداری بوکان 50 درصد از کمک 200 میلیون تومانی خود به تیم سردار را قبل از آغاز بازی اول به حساب باشگاه واریز شود و مابقی آن طی چک یا چکهای سررسید دار تحویل باشگاه شود.

در بند 5 آمده که در صورت اجرایی نشدن مفاد این صورت جلسه مدیرعامل کناره گیری کند.

تیم فوتبال سردار بوکان نخستین بازی در ایام کرونا را در 29 تیرماه، با تیم شهدای بابلسر در ارومیه برگزار کرد که در پایان، ۲ تیم به تساوی یک بر یک رضایت دادند.

سردار بوکان با این تساوی و انجام ۲۲ بازی با ۶ برد، هشت باخت و هشت مساوی و کسب ۲۶ امتیاز هم اکنون در رده دهم جدول مسابقات قرار دارد.

لیگ فوتبال دسته ۲ باشگاه‌های کشور با شرکت ۲۸ تیم در ۲ گروه ۱۴ تیمی در حال برگزاری است.

تیم سردار بوکان امسال پنجمین فصل حضور خود را در لیگ فوتبال دسته ۲ کشور تجربه می‌کند؛ این تیم در این فصل با تیم‌های پاس همدان، شهرداری بم، شهرداری بندرعباس، چوکای تالش، نفت امیدیه، بعثت کرمانشاه، شهدای بابلسر، ایران‌جوان بوشهر، ملی‌حفاری اهواز، رزکان کرج نفت و گاز گچساران و دارایی بندرگز در گروه دوم قرار دارد.

تیم سردار بوکان هفته آینده به مصاف تیم قعر جدولی بعثت کرمانشاه می‌رود که در صورتی که بتواند امتیاز کامل این بازی را بگیرد در جدول گروه خود باقی می‌ماند.