واکنش فرماندار تکاب به اتهام زنی به مسئولان این شهر در فضای مجازی

سرویس موکریان- طی چند هفته اخیر کانال‌هایی در شبکه‌های اجتماعی ایجاد شده که به برخی مسئولان تکاب اتهام های مطرح کرده اند که فرماندار تکاب در این خصوص گفت: فعالان فضای مجازی نباید با پرداختن به مطالب بی اساس به اعتماد عمومی لطمه بزنند.

 سرویس موکریان- طی چند هفته اخیر کانال‌هایی در شبکه‌های اجتماعی ایجاد شده که به برخی مسئولان تکاب اتهام های مطرح کرده اند که فرماندار تکاب  در این خصوص  گفت: فعالان فضای مجازی نباید با پرداختن به مطالب بی اساس به اعتماد عمومی لطمه بزنند.

​​​​​​​​​​​​​​به گزارش زریان موکریان به نقل از ایرنا، علی مکرمی روز چهارشنبه در نشست هم اندیشی فعالان فضای مجازی تکاب افزود: کانال‌های بی هویت در شبکه‌های اجتماعی این شهرستان اعتماد عمومی را خدشه دار می‌کنند و برخی از موارد سایر کاربران نیز تحت تاثیر این کانال ها به فضاسازی ها دامن می زنند.

وی بیان کرد: فعالان فضای مجازی به مسائلی که موجب از بین رفتن اعتماد عمومی، ایجاد تفرقه و تنش و دروغ پراکنی و اتهام زنی می‌شود، نباید دامن بزنند.

فرماندار تکاب با بیان اینکه باید از ظرفیت‌های فضای مجازی در راستای توسعه تکاب استفاده شود، اظهار داشت: وفاق و همدلی موجود در تکاب زبانزد و قابل تحسین است که باید از سوی کانال‌های اطلاع رسانی، تقویت شود.

مکرمی با اشاره به اینکه از فعالان فضای مجازی انتظار دارد تا منصفانه و سازنده نقد و مطالبه کنند، ادامه داد: برخی از قلم‌های که هویت و اصالت ندارند به دنبال ناامیدکردن مردم و از بین بردن امید و نشاط اجتماعی است و از این رو فعالان فضای مجازی باید در مقابل این آسیب از خود محافظت کنند و با احساس مسئولیت بیشتری اقدام به انتشار مطالب خود کنند.

وی گفت: مردم باید به مسئولان اعتماد داشته باشند چرا که آنان برای حل مشکلات و توسعه شهرستان کوتاهی نمی‌کنند.

فرماندار تکاب با تاکید بر اینکه فعالان شناسنامه دار فضای مجازی رسالت و مسئولیت خود در قبال شهروندان و توسعه شهر را به درستی انجام می دهند، افزود: فضای مجازی نقش مؤثری در توسعه تکاب دارد و می‌تواند به عنوان یکی از عوامل تقویت وحدت مطرح شود.

وی بیان کرد: پرهیز از تخریب و تنش آفرینی، انتقاد منصفانه و خودداری از توهین و اتهام زنی و انتشار اخبار کذب سرلوحه فعالیت‌های رسانه‌ای در کانال‌ها و شبکه‌های اجتماعی قرار گیرد.