دوباره محور مهاباد به سردشت حادثه آفرید/ سقوط خودرو به دره با یک کشته!

مدیر عامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی از مرگ یک نفر در پی سقوط یک دستگاه خودرو به دره در محور مهاباد به سردشت خبر داد.

 مدیر عامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی از مرگ یک نفر در پی سقوط یک دستگاه خودرو به دره در محور مهاباد به سردشت خبر داد.
حسن  معروف پور حسن معروف پور

امیر جعفر زاده با اعلام این خبر به کردپرس گفت: بامداد امروز ۱۶ خرداد  در پی اعلام حادثه در ۵ کیلومتری پایگاه امداد و نجات کله گاوی به طرف مهاباد در محور مهاباد- سردشت عوامل امدادی پایگاه بلافاصله به محل حادثه اعزام شده و اقدامات لازم را انجام دادند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی افزود: در این حادثه یک دستگاه خودرو پژو پارس در محور مهاباد به سردشت به دره سقوط کرده و طی این رویداد یک نفر جان باخت.

او ادامه داد: امدادگران پیکر جان باخته این حادثه را تحویل مراجع مربوطه دادند و یک نفر دیگر نیز که در این حادثه مصدوم شده بود توسط نجاتگران پایگاه امداد و نجات کله گاوی مهاباد رها سازی و به مراکز درمانی اعزام شد.

جعفرزاده گفت: یک دستگاه خودروی آمبولانس هلال احمر، آمبولانس اورژانس، پلیس راه سردشت ، نیروی انتظامی و شهرداری در محل حادثه حضور و خدمات رسانی کردند.

گفتنی است؛ صبح امروز نیز طی تصادفی در جاده مهاباد به سردشت نزدیک روستای آفان ٣ نفر کشته و ٣ تن دیگر هم مصدوم شدند.