شهروند نلاسی دو میلیارد ریال را به شهرداری بخشید

سرویس موکریان_ رییس دادگستری سردشت گفت: یک شهروند نلاسی در این شهرستان به مناسبت ماه مبارک رمضان و در اقدامی خیرخواهانه از دریافت طلب ۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریالی خود به شهرداری این شهر چشم پوشی کرد.

سرویس موکریان_  رییس دادگستری سردشت گفت: یک شهروند نلاسی در این شهرستان به مناسبت ماه مبارک رمضان و در اقدامی خیرخواهانه از دریافت طلب ۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریالی خود به شهرداری این شهر چشم پوشی کرد.
حسن  معروف پور حسن معروف پور

به گزارش زریان موکریان، امیر کشاوری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این شهروند نیکوکار «عبدالله کاظمی» نام دارد که برای دریافت مطالبات خود از شهرداری نلاس در سال ۱۳۹۸ اقدام به تشکیل پرونده قضایی کرده بود.

وی افزود: بعد از سیر مراحل رسیدگی و محکومیت شهرداری نلاس پرونده به اجرای احکام مدنی واصل شد.

وی بیان کرد: با همت و تلاش بخشدار بخش وزینه و شهرداری شهر نلاس این شهروند به دادگاه دعوت و پس از مذاکرات و توافقات نهایی از ۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال خود از حقوقی که تثبیت و قطعیت یافته بود با هدف توسعه و عمران این شهر اعلام گذشت کرد و آن را به شهرداری این شهر بخشید.

رییس دادگستری سردشت با قدردانی از نیت خالصانه و عفو و گذشت این شهروند خاطرنشان کرد: این اقدام خیرخواهانه به طور قطع الگویی حسنه و گامی مهم به سوی توسعه و پیشرفت عمران شهری خواهد بود.

#بوکان ، #مهاباد ،  #اخباربوکان  ، #اخبارمهاباد   ، #موکریان  ، #زریان  #زریان_موکریان #سردشت