مسابقات شطرنج جام «مکریان» در بوکان نفرات برتر خود را شناخت

سرویس موکریان_ دومین دوره مسابقات شطرنج سریع ، برق آسا (رتید) و آزاد بین‌المللی جام «مکریان» با معرفی نفرات برتر هر رده سنی به کار خود در بوکان خاتمه داد.

سرویس موکریان_  دومین دوره مسابقات شطرنج سریع ، برق آسا (رتید) و آزاد بین‌المللی جام «مکریان» با معرفی نفرات برتر هر رده سنی به کار خود در بوکان خاتمه داد.
حسن  معروف پور حسن معروف پور

به گزارش زریان موکریان، دومین دوره مسابقات شطرنج بین المللی جام موکریان با حضور ۱۸۵ ورزشکار پس از ۱۱ دور رقابت در طی ۲ روز به پایان رسید.

در این دوره از مسابقات « محمد میران خادمی» از تهران به مقام نخست دست یافت و «صاحبعلی عطانژاد» از آذربایجان شرقی و « احسان محمدی» از آذربایجان غربی به ترتیب در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.

در رده درجه بین المللی ریتینگ کمتر از یک هزار و ۹۰۰، « ریژوان رحمانی زاده» از استان کردستان در جایگاه نخست قرار گرفت.

نفر برتر دارای درجه بین المللی ریتینگ کمتر از یک هزار و ۸۰۰ به «سیداسماعیل بدیهی» از آذربایجان شرقی رسید و «ماردین سلیمی» از کردستان به عنوان نفر برتر دارای درجه بین المللی ریتینگ کمتر از یک هزار و ۷۰۰ دست پیدا کرد.

جایگاه نخست رده پیشکسوتان بالای ۵۰ سال به « حبیب نصرالهی» از آذربایجان غربی رسید.

در رده سنی هشت سال پسران نیز « ژیوان پوینده»  از استان کردستان عنوان نخست را کسب کرد و جایگاه برتر رده سنی هشت سال دختران نیز به «ثمین عبدالهی» از آذربایجان شرقی رسید.

عنوان برتر رده سنی ۱۰ سال پسران به « ماهان امیری»  از کرمانشاه و نفر برتر رده سنی ۱۰ سال دختران به « ملودی فرهنگ»  از کردستان تعلق گرفت.

نفرات برتر رده سنی ۱۲ سال نیز پسران به « عرشیا علاقه مند» از آذربایجان غربی، رده سنی ۱۲ سال دختران به « ویان شیخ آقایی» از آذربایجان غربی، رده سنی ۱۴ سال پسران به «سینا رضایی پور» از گیلان و رده سنی ۱۴ سال دختران به « درسا ساعدی»  از کردستان رسید.

نفرات برتر رده سنی ۱۶ سال پسران و دختران به ترتیب به « سروش روشنی»  و «سارینا  رحیمی» هر دو از آذربایجان غربی رسید.

دومین دوره مسابقات شطرنج جام مکریان با حضور ورزشکارانی از استان های مختلف کشور و اقلیم کردستان عراق در بوکان برگزار شد.