نیروی انتظامی مانع خودکشی بانوی جوان در مهاباد شد

سرویس موکریان_  فرمانده انتظامی مهاباد گفت: ماموران انتظامی با اقدام مناسب و به موقع، از خودکشی یک بانوی ۳۲ ساله در این شهر جلوگیری کردند.

سرویس موکریان_  فرمانده انتظامی مهاباد گفت: ماموران انتظامی با اقدام مناسب و به موقع، از خودکشی یک بانوی ۳۲ ساله در این شهر جلوگیری کردند.

​​​​​​​به گزارش زریان موکریان، سرهنگ برزو تجاری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: طبق اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی مبنی بر یک مورد اقدام به خودکشی در سد مهاباد، بلافاصله ماموران کلانتری ۱۱ طالقانی به همراه کارشناس مشاوره معاونت اجتماعی در محل حادثه حاضر شدند.

وی ادامه داد: این فرد که در حالت فشار روحی شدید قرار داشت، با صحبت‌های کارشناس مشاوره معاونت اجتماعی و روش‌های خاص به آرامش دعوت و از انجام این کار منصرف شد.

وی اضافه کرد: این شخص علت انجام این کار را مشکلات روحی و روانی و ناامیدی خود از ادامه زندگی عنوان کرد.

فرمانده انتظامی مهاباد به شهروندان توصیه کرد که در مواقع بروز چنین حوادثی از ازدحام در محل حادثه پرهیز کنند تا عوامل مرتبط در انجام وظیفه و کمک به این افراد با مشکل مواجه نشوند.

سرهنگ تجاری با بیان اینکه ماموران پلیس این شهرستان در همه حال و با تمام امکانات آماده ارایه خدمتگذاری به شهروندان هستند، اظهار داشت: آشنایی به فنون سخنوری و نحوه گفت و گو و ایجاد ارتباط با شهروندان مورد تأکید فرماندهان و مسوولان پلیس این شهرستان بوده است.

وی تاکید کرد: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک، مراتب را به سامانه ۱۱۰ پلیس اطلاع دهند.

مهاباد با ۲۴۰ هزار نفر جمعیت و سه کلانتری در جنوب آذربایجان‌غربی واقع است