در جریان سفر مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی به بوکان؛

مجموعه ورزشی _فرهنگی ساروقامیش در بوکان کلنگ زنی شد

سرویس موکریان_ در جریان سفر مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی به بوکان؛ مجموعه ورزشی _فرهنگی ساروقامیش در بوکان کلنگ زنی شد.

سرویس موکریان_ در جریان سفر مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی به بوکان؛ مجموعه ورزشی _فرهنگی ساروقامیش در بوکان کلنگ زنی شد.

​​​​​​​به گزارش زریان موکریان، با حضور «حاج انور حبیب زاده» نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی،«کیومرث پور ایراندوست مدیرکل ورزش و جوانان و «محمد امین زاده» فرماندار شهرستان بوکان و «سلیمان سواره» رئیس اداره ورزش و جوانان این شهرستان   سالن ورزشی روستای ساروقامیش کلنگ زنی شد.

«سلیمان سواره» در خصوص جزییات این پروژه به زریان موکریان گفت:   این سالن با ابعاد ۲۰×۳۶ و با در نظر گرفتن قسمت اداری و کتاب خانه به متراژ ۹۰۰ مترمربع در روستای ساروقامیش بنا خواهد شد.

وی افزود:  خانواده مرحومین دامنگیر مبلغ ۳میلیارد ریال و خانواده مرحوم کاکلی مبلغ ۲میلیارد ریال جهت احداث این سالن کمک کردند که جای تقدیر و تشکر دارد.

سواره خاطر نشان کرد: این طرح به همت نماینده و موافقت فرماندار و  مدیر کل محترم به عنوان  طرح ناتمام از طرح های اداره ورزش و جوانان جهت تخصیص اعتبار معرفی خواهد گردید.  

بعد از این کلنگ زنی مسئولان، از پروژه ایجاد و تجهیز زمین فوتبال شهر سیمینه بازدید کردند و همزمان  پروژه پیست ماشین سواری (کارتینگ) واقع در پارک ساحلی بوکان آغاز به کار کرد.

 در پایان، مدیر کل به همراه نماینده و فرماندار از این ورزشگاه بازدید کردند و تصمیم گرفته شد مشکل روشنایی این ورزشگاه در هفته آینده رفع شود و همزمان موضوع تعمیرات ورزشگاه و معارضین آن با سفر کارشناسانی از اداره کل به بوکان پیگیری شود.