حبیب زاده شایعه احتمال رد صلاحیتش را کذب خواند

سرویس موکریان_  حاج انور حببیب زاده شایعه‌احتمال رد صلاحیتش را تکذیب کرد و نوشت:  هستم و می مانم، چون مردم با من اند.

سرویس موکریان_  حاج انور حببیب زاده شایعه‌احتمال رد صلاحیتش را تکذیب کرد و نوشت:  هستم و می مانم، چون مردم با من اند.

​​​​​​​به گزارش زریان موکریان،  حاج انور حبیب زاده یکی از پنج کاندیدای تایید صلاحیت شده در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه بوکان، در واکنش به شایعه احتمال رد صلاحیتش، با انتشار یادداشتی  این شایعه را رسما تکذیب و اعلام کرد:  هستم و می مانم، چون مردم با من اند.

متن‌یادداشت وی به شرح زیر است:

کاسبان انتخابات، هوایِ بوکان را ناجوانمردانه سرد کرده اند. هر روز سناریوی جدیدی را طراحی می کنند. اگر سناریویِ تخریب از طریق دستکاری ناشیانه ی ویدیوی زمان ثبت نامم و انتشار اخباری جعلی کارساز نشده است ،  امروز به شایعه سازی و شایعه پراکنی به هدف حذفم متوسل شده اند.

22 دیماه امسال فرمانداری شهرستان بوکان در نامه ای رسمی تایید صلاحیت بنده را به همراه چهار کاندیدای دیگر  ابلاغ کرد که خبر آن در رسانه های نیز منتشر شد.

این خبر  آب پاکی را رویِ دستان کسانی ریخت که از استقبال گسترده و پرشور مردم شهر و روستا بخاطر حضورم  آشفته خاطر شده اند . چرا که می دانند همراه شدن مردم شهر و روستا با شعار « #بوکانبرایهمه و #همهبرایبوکان» نقطه پایانی است برای یکه تازی آنها و اطرافیانشان.

آنها نیک می دانند آمدم تا با فساد ریشه دوانده در بوکان مبارزه کنم. می دانند دیگر نمی توانند فرصتهای استخدام و دریافت تسهیلات را انحصاری برای خود داشته باشند. می دانند دیگر ادارات  بوکان حیاط خلوت آنها نیست و نخواهد بود  . می دانندکه آمده ام  دوستی و مهربانی ، شایسته سالاری و شایسته گزینی را جایگزین تبعیض، کینه توزیها و نفرت پراکنیهای آنان کنم.

آنها با دانستن این واقعیتها و هراسان از استقبال مردم، سناریوی حذفم را در میان افکار عمومی طراحی کردند ودر یکی از کانالهای خبری بوکان خبری جعلی و کذب را منتشر کردند و نوشتند من رد صلاحیت می شوم.

 به اطلاع شهروندان محترم بوکان و حومه می رسانم که این خبر از اساس کذب است و به هدف ایجاد ناامیدی و یاس منتشر شده است.  انتشار این مطالب کذب ، تخطی آشکار از  اخلاق حرفه ای روزنامه نگاری و قانون است و می توان از منتشر کنندگان این کذبیات به پیشگاه قانون شکایت کرد اما من قضاوت را به افکار عمومی می سپارم چرا که معتقدم آنان بهترین قضاوت کنندگان هستند. 

  دستهای پشت پرده این خبر کذب  باید بدانند هستم و می مانم چون مردم با من هستند و ما دست در دست هم برای ساختن دوباره بوکان امیدوارانه تلاش می کنیم  و بار دیگر اعلام می کنیم درهای «کمپین دوباره می سازمت بوکان» باز است به سوی هر آن کس که دلش برای رفاه مردم و آبادانی بوکان می تپد چرا که ما برای ساختن و امید آفرینی آمده ایم./