نامهربانی شهریاری در حق بوکان

سرویس موکریان_ بوکان که از پروژه های شاخص دولت یازدهم سهمی ندارد،رکورد کمترین سفر و بازدید استاندار آذربایجان غربی نیز نصیب این شهر شده است.

سرویس موکریان_ بوکان که از پروژه های شاخص دولت یازدهم سهمی ندارد،رکورد کمترین سفر و بازدید استاندار آذربایجان غربی نیز نصیب این شهر شده است.

​​​​​​​به گزارش زریان موکریان، «دکتر جعفر احمدی» جامعه شناس بوکانی و استاد دانشگاه در ارومیه در پژوهشی مستقل اقدام به تحلیل محتوای صفحه ی اینتساگرامی «محمد مهدی شهریاری» استاندار آذربایجان غربی کرده است.

احمدی در بخشی از این تحقیق به موضوع سفرها و بازدیدهای شهریاری به شهرهای آذربایجان غربی پرداخته و نوشته است: « تا دوم شهریور ماه بیشترین سفر شهریاری با  15 سفر به شهرستان خوی است و کمترین آن به بوکان با 2 سفر است.

البته نقده، چایپاره، شاهیندژ، شوط و پلدشت نیز وضعیتی مشابه به بوکان را دارند اما موارد زیر  سبب می شود بوکان نسببت به این شهرستانها جایگاه متفاوتی داشته باشد:

بوکان سومین شهر آذربایجان غربی بر اساس فاکتور جمعیت است.

بوکان در انتخابات ریاست جمهوری بیشترین رای را در استان به نام دولت تدبیر و امید به صندوق رای انداخت.

نماینده سابق بوکان همیشه حامی شهریاری بود و به عنوان مسئول ستاد انتخاباتی رئیس جمهور در بوکان، شهر به شهر گشت تا برای روحانی رای جمع کند.

نامهربانی شهریاری در حق بوکان فقط به تعداد سفرهای وی برنمی گردد بلکه بوکان از 21 پروژه شاخصی که در دولت یازدهم در استان افتتاح کرد، بوکان سهمی ندارد.

شاید اگر دکتر عثمانی نماینده سابق بوکان دو سال آخر نمایندگی بوکان را به حال خود رها نمی کرد، دکتر جمال خسروی فرماندار بوکان به هوای نمایندگی مجلس 18 ماه فرمانداری بوکان را در بحران بلاتکلیفی فرو نمی برد، اینگونه بوکان مورد نامهربانی نماینده دولت در استان قرار نمی گرفت./