رییس  شورای تکاب خطاب به قاضی پور: به خیر شما امیدی نیست

سرویس آذربایجان غربی- ابوالحسن فتاحي رئيس شوراي اسلامي تكاب در واکنش به دخالتهای «نادر قاضی پور» نماینده مردم شهر ارومیه در امور تکاب نوشت: به خیر شما امیدی نیست، شر نرسانید.

سرویس آذربایجان غربی- ابوالحسن فتاحي رئيس شوراي اسلامي تكاب در واکنش به دخالتهای «نادر قاضی پور» نماینده مردم شهر ارومیه در امور تکاب نوشت: به خیر شما امیدی نیست، شر نرسانید.
حسن  معروف پور حسن معروف پور

به گزارش زریان مکریان ،

​​​​​​​به گزارش زریانموکریان، ابوالحسن فتاحي در یادداشتی که در کانالی رسمی شورای شهر تکاب منتشر شده  نوشت:

طرح فاضلاب شهری که طرح مطالعاتی آن توسط مراجع ذیربط آبفای آذربایجان غربي به اتمام رسیده بود، متاسفانه تا به حال جهت اجراي آن در اين شهر هيچ مسئولي توجه و عنايتي نداشته است و امروز خدا را شاكريم كه با پيگيري هاي نماينده مقتدر شهرستان، جناب دكتر همايون هاشمي و تلاش فرماندار عزيز و عنايت ويژه استاندار گرامي به شهرستان تکاب، اين طرح مهم و خواسته به حق مردم شهر تكاب جهت اجرا در برنامه سال ١٣٩٨ قرار گرفته و در رديف هاي اعتباري ملي در اين شهر قابل اجراست.

اما در حالی کە در شهر تکاب هنوز شبکه فاضلاب و تاسیسات فاضلاب وجود ندارد تا برایش اعتباری بدهند و اصل موضوع مربوط با آقای جانباز معاون وزیر نیرو است ،آقای قاضی پور در یک اقدام عوام گرایانه و سرشار از بداخلاقی، تصویر نامه ای را بر کانالش درج کرده که بر تلاش ایشان برای حل مشکلات فاضلاب چندین شهر دلالت میکند، تا نشان دهد علاوه بر اینکه تمام مشکلات ارومیه رو حل نموده، اکنون پیش قراول گرفتن حق بقیه شهرهای استان است.

آقای قاضی پور کسی که این روزها در مسابقه پوپولیسم گوی سبقت را از همه ربود و با هول و شتاب فراوان از آن طرف بام خود را پرتاب کرد و در بوق و سرنا نمود فرزندم چوپانی میکند، که به ناگهان عکس آقازاده در گاوداری چند چند ده میلیاردی پخش شد و نشان داد آقای نماینده ساده زیست تا چه اندازه در گفتار و کردارش صداقت دارد.

و شاید این بار نوبت مجدد به مردم شهر طلاخیز تکاب رسیده است که آقای قاضی پور مجدد برایشان دایه مهربانتر از مادر شود. آقای قاضی پور آیا تمام مشکلات موکلین خود در ارومیه را حل کردید؟ آیا در مورد میزان بودجه برای نجات دریاچه ارومیه پیگیری کردید؟ آیا برای توسعه عدالت اجتماعی و کاستن از رانت های هم مشربی ها و هم پیاله هایتان تلاش کردید، و صدها وظیفه دیگر. چه شده است که باز دلتان برای تکابی ها کباب شده است؟

اکنون که ایشان اصرار دارند که دلسوز مردم تکاب هستند، باید از ایشان پرسید:

شما که میدانستید یکی از خواسته های مردم تکاب تفکیک حوزه انتخابیه است، چرا چندین دوره، با هراس پراکنی قومیتی و جناحی، در جهت خلاف خواسته مردم تکاب حرکت کردید؟

ای کاش یک بار میپرسیدید سهم تکاب از میلیاردها تومان مالیات معادن طلا که به خزانه دولت ریخته میشود، چقدر است؟

ای کاش پس از آنکه تا مرز رد اعتبارنامه پیش بروید، ذره ای در گفتار وقیحانه خود اصلاح ایجاد میکردید، سخنان سخیفی که توهین به نیمی از جمعیت ایران تلقی شد و با واکنش شدید فعالان مدنی و فعالان حقوق زنان مواجه شد.

ای کاش از حق کشی های مرکز استان نسبت به تکاب میگفتید.

ای کاش دلیل خود را در ارتباط با رٲی ندادن به نماینده تکاب برای ریاست مجمع نمایندگان استان بیان میکردید.

ای کاش یک بار در مورد مشکلات مردم این شهر حرف میزدید، و یک بار گره ای از کار یک تکابی میگشودید، تا برای همگان ثابت شود که این ترحم های شما در حق تکاب به خاطر چشم دوختن شما و هم مشربی هایتان برای سهم خواهی از معادن طلای تکاب نیست.

اکنون که هیچ نشانه ای از صداقت شما در دلسوزی برای تکابی ها به چشم نمیخورد، و بیشتر از هر چیز رقابت ها و سهم خواهی های باندی به چشم می نمایاند، مردم تکاب با صدایی رسا به شما میگویند "ما را به خیر تو امیدی نیست، شر مرسان"

شایسته است به جای اینکه مثل همیشه سعی در آشفته کردن فضا و ایجاد هیاهو داشته باشید، عملا برای رساندن صدای امام جمعه ،نماینده ، فرماندار این شهر به مسئولین نامهربان استانی اندک تلاشی از خود نشان دهید تا بلکه ذره ای توجه به مطالبات بی پاسخ مردم مظلوم این شهرستان معطوف گردد..هر چند هیچ امیدی به شما نیست، چرا که اگر با هیاهو قسم میخورید که برای این دیار مظلوم دایه مهربانتر از مادر هستید، اما گفتار و کردار سابق شما، همچون دم خروس عکس این قضیه را نشان میدهد.

به راستی ندای مردم این منطقه برای برخی مسئولین استانی چیزی جز این نیست: ما را به خیر شما امیدی نیست، شر مرسانید.