دونماینده آذربایجان غربی به کرونا مبتلا شدند

سرویس آذربایجان غربی_ در جلسه علنی امروز سه شنبه مجلس از ورود چند نماینده به صحن مجلس به دلیل داشتن کرونا ممانعت شده است که دوتن از آنها نماینده آذربایجان غربی هستند.

سرویس آذربایجان غربی_ در جلسه علنی امروز سه شنبه مجلس از ورود چند نماینده به صحن مجلس به دلیل داشتن کرونا ممانعت شده است که دوتن از آنها نماینده آذربایجان غربی هستند.

​​​​​​​به گزارش زریان موکریان به نقل از الف، نمایندگان مجلس شورای اسلامی امروز سه شنبه بعد از یک ماه و نیم تعطیلی، جلسه علنی داشتند.

نمایندگان مجلس روز  یکشنبه تست کرونا دادند و نتیجه تست تا عصر دیروز دوشنبه مشخص شد.

بر این اساس امروز از برخی نمایندگان شنیده شده که تست کرونای برخی نمایندگان از جمله رسول خضری نماینده پیرانشهر، نادر قاضی پور نماینده ارومیه، نورمحمد تربتی نژاد نماینده گرگان و آق قلا مثبت اعلام شد.

خبرنگار الف با این سه نماینده تماس گرفت اما تنها تربتی نژاد پاسخگوی تلفنش بود.

این نماینده گرگان و آق قلا گفت: اینجانب به کرونا مبتلا شدم و به مدت سه هفته هم در بیمارستان مسیح دانشوری بستری بودم اما در حال حاضر وضعیت بهتری دارم و در قرنطینه خانگی هستم.

اینکه تست کرونای چه تعداد از نمایندگان مثبت شده است، آمار متفاوتی ذکر می شود. بعنوان مثال در جلسه علنی امروز مجلس یکی از اعضای هیئت رئیسه از تریبون مجلس گفت که تست کرونای 11 نماینده مثبت شده است اما اسدالله عباسی سخنگوی هیئت رئیسه مجلس در حاشیه جلسه علنی اعلام کرد که تست کرونای ۲۰ نماینده مثبت شده است.

حجت الاسلام احمد سالک و حیدرعلی عابدی نمایندگان اصفهان هم در مصاحبه هایی از مثبت شدن نتیجه تست کرونای خود خبر دادند.

بر اساس اطلاع خبرنگار الف، مسئولین مجلس عصر دیروز به آن عده از نمایندگانی که تست کرونای شان مثبت شده، اعلام کردند که در جلسه امروز مجلس حضور نیابند اما با این وجود چند نماینده مبتلا به کرونا برای شرکت در جلسه مجلس به مجلس مراجعه کردند که از ورود آنها به صحن ممانعت شده است.