وزارت بهداشت،ماسکهای n95 معیوب برای بوکان ارسال کرد

سرویس موکریان – روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بوکان خبر زریان موکریان در خصوص معیوب بودن ماسکهای N95ارسالی از وزرات بهداشت را تایید و از  عودت آنها خبر داد.

سرویس موکریان – روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بوکان خبر زریان موکریان در خصوص معیوب بودن ماسکهای N95ارسالی از وزرات بهداشت را تایید و از  عودت آنها خبر داد.

​​​​​​​به گزارش خبرنگار زریان موکریان، صبح روز سه شنبه (19 فروردین ماه) روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بوکان اعلام کرد تجهیزات جذب شده توسط نماینده این شهر در تحویل گرفته است اما به جزییات اقلام دریافتی اشاره  نکرد.

شب همان روز یک منبع آگاه به زریان موکریان گفت که یکهزار عدد ماسک N95 بخشی از اقلام دریافتی است که به علت معیوب بودن بخش قابل توجهی از آن برگشت داده شده است.

به دنبال انتشاراین خبر، بعد از ظهر امروز چهارشنبه، روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بوکان ریز اقلام حفاظت فردی و تجهیزات جذب شده توسط نماینده بوکان را اعلام کرد و نوشت:  از یک هزار عدد ماسک N95 تحویل گرفته شده 800 ماسک به علت کیفیت پایین عودت داده شد.

متن خبر روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان بوکان به شرح زیر است:

در شرایط سخت و دشوار شیوع ویروس کرونا نماینده توانمند شهرستان بوکان با جذب تجهیزات و اقلام حفاظت فردی، شبکه بهداشت ودرمان را در امر خطیر سلامت یاری نمود که اقلام دریافتی به شرح زیر است؛

دی سی شوک سری AR  یک دستگاه

مانیتورینگ پرتابل یک دستگاه

پمپ سرم دو دستگاه

تشک مواج بخش ویژه  ۴ عدد

پال اکسی متر انگشتی  ۲ دستگاه

تب سنج دیجیتال  ۳ دستگاه

تخت چهارشکن برقی  ۴ عدد

دستکش استریل و لاتکس  ۳۰۰۰ جفت

عینک و شیلد محافظ  ۶۰۰ عدد

ماسک سه لایه ۵۰۰۰ عدد

ماسک ( N 95)  ۱۰۰۰ عدد که ۸۰۰ عدد به دلیل کیفیت پایین عودت داده شد.

محلول ضد عفونی کننده  ۲۰۰ لیتر

این اقلام در دوپارت به شبکه بهداشت ودرمان بوکان تحویل شد که با پیگیری های  دکتر محمد قسیم عثمانی نماینده مردم بوکان دو پارت دیگر نیز تا آخر فروردین تحویل میگردد.