در واکنش به یک خبر کذب

حاج انور حبیب زاده، مرامنامه خود را منتشر کرد

سرویس موکریان_حاج انور حبیب زاده داوطلب کاندیداتوری در یازدهمین دروه انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه بوکان، در واکنش به یک خبر که آن را کذب خواند، مرامنامه خود را در قالب یک یادداشت منتشر کرد.

سرویس موکریان_حاج انور حبیب زاده داوطلب کاندیداتوری در یازدهمین دروه انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه بوکان، در واکنش به یک خبر که آن را کذب خواند، مرامنامه خود را در قالب یک یادداشت منتشر کرد.

​​​​​​​به گزارش خبرنگار زریان موکریان، متن این یادداشت به شرح زیر است:

 شب گذشتە یکی از گروه های انتخاباتی ، خبری نادرست مبنی بر توافق بنده با شخصیتهایی در خصوص واگذاری پستهای مدیریتی سطح شهرستان ، منتشر کردند که ضمن تکذیب این خبر که یک شیطنت رسانه ای است، ذکر چند نکته در این خصوص لازم است:

یک) خوشبختانه حضورم در یازدهمین دوره انتخابات مجلس با استقبال اقشار مختلف شهر و روستا همراه شده است. هر روز دلسوزان زیادی با ما همراه می شوند. اما این همراهیها صرفا هسمو با رویکرد «دوباره می سازمت بوکان» است و از نگاه بنده و همراهانم، دوباره ساختن بوکان نیاز به همت و تلاش جمعی فارغ از جناح بندیهای انتخاباتی دارد.

دو) ما بر این باوریم باند بازیها، سهم خواهی ها و حرکت در راستای منافع شخصی ، بخشی از عواملی است که سبب شده است بوکان از کاروان توسعه عقب بماند و راهکار اصلی برای به حرکت در آوردن این کاروان در شعار«

بوکان برای همه، همه برای بوکان» نهفته است.

سوم)  بوکان برای همه یعنی اینکه تمامی شهروندان این شهرستان،  فرصت های برابر جهت برخورداری از امکانات و خدمات را داشته باشند. یعنی حق هر روستایی است که از جاده آسفالت، مدرسه مناسب، آب شرب بهداشتی،گاز و... برخوردار باشد. حق هر سرمایه گذار و کارآفرینی است که بتواند از تسهیلات مناسب استفاده کند. حق هر جوان تحصلیکرده ای است که فرصت برابر در استخدامیها داشته باشد. حق هر کارمند دلسوز و توانمندی است که مدیریت را تجربه کند.  حق هر شهروندی است که عدالت عمرانی را تجربه کند و حاشیه نشینان نیز به میزان مرکز نشینان از خدمات عمران شهری بهره مند شوند.  حق هر ورزشکاری است که از حمایتهای لازم جهت تجربه قهرمانی برخوردار باشد. حق هر بانوی بوکانی است که فرصت حضور در عرصه های اجتماعی و مدیریتی را داشته باشد.

چهارم) بوکان برای همه  محقق نمی شود؛ مگر آنکه همه ما، من بودن ها، اختلاف دیدگاهها و حرکت در راستای منافع شخصی را کنار بگذاریم و خود را در «مایی به نام بوکان» پیدا کنیم. در راستای منافع جمعی تصمیم گیری و تلاش کنیم و به عبارتی دیگربتوانیم «  همه برای بوکان» را در عرصه واقعیت تجلی بخشیم .

در پایان از همه عزیزان تقاضا دارم اخبار صحیح ستاد انتخابات حاج انور حبیب زاده را از کانال رسمی زیر دنبال کنند:

@haji_anvar_habibzadeh