پلمپ یک واحد دندانپزشکی غیرمجاز در بوکان

سرویس موکریان- یک واحد دندانپزشکی غیرمجاز در بوکان پلمپ شد.

سرویس موکریان- یک واحد دندانپزشکی غیرمجاز در بوکان پلمپ شد.

​​​​​​​به گزارش خبرنگار زریان موکریان، پس از شناسایی و معرفی یک واحد دندانپزشکی غیرمجاز توسط کارشناسان شبکه بهداشت ودرمان بوکان و طی مراحل قانونی امروز /دوشنبه /۱۳خرداد ماه با حکم اداره تعزیرات حکومتی شهرستان و با حضور نماینده اماکن عمومی و نیروی انتظامی و حضور کارشناسان نظارت بر درمان  شبکه بهداشت و درمان، این واحد دندانپزشکی تعطیل و پلمپ شد.

محمد عباسی مدیر شبکه بهداشت ودرمان در این خصوص گفت: یک واحد دندانپزشکی غیرمجاز واقع در اسلام اباد بوکان توسط کارشناسان واحد نظارت بر درمان شبکه بهداشت و درمان شناسایی ،تعطیل و پلمپ گردید و متصدی این واحد درمانی غیرمجاز به مراجع قضایی معرفی و مصادره اموال مرتبط محل کار توسط کارشناسان واحد نظارت بردرمان صورت گرفت.

عباسی افزود: در این واحد درمانی غیرمجاز، افرادی بدون صلاحیت و تحصیلات دانشگاهی، پس از افتتاح مطب غیرقانونی، اقدام به انجام امور دندانپزشکی، مانند: کشیدن، و پُر کردن دندان و دندان سازی برای مراجعین خود می کردند.

وی با اشاره به اینکه شناسایی این مراکز غیرمجاز به دنبال گزارشات مردمی و بازدیدهای مستمر کارشناسان واحد نظارت بر درمان ممکن می شود تاکید کرد: شهروندان برای دریافت هرگونه خدمات درمانی و تشخیصی، الزاماً به مراکز مجاز و قانونی مراجعه کنند.

وی ادامه داد که مراکز مجاز دارای پروانه طبابت و مجوز قانونی هستند و این مجوز باید در معرض دید عموم نصب شده باشد.