حبیب زاده ملی پوش بوکانی را به حقش رساند

سرویس موکریان؛ با پیگیری نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی، «محمد عزیزی» نابغه بوکس این شهرستان به اردوی تیم ملی بازگشت.

سرویس موکریان؛ با پیگیری نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی، «محمد عزیزی» نابغه بوکس این شهرستان به اردوی تیم ملی بازگشت.

​​​​​​​به گزارش زریان موکریان، پایگاه اطلاع رسانی «حاج انور حبیب زاده» نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی گزارش داد که وی روز چهارشنبه در دیدار با مسئولان وزارت ورزش و جوانان که در حضور «کیومرث ایراندوست» مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی صورت گرفت، نسبت به خط خوردن «محمد عزیزی» بوکسور بوکانی از اردوی انتخابی تیم ملی به شدت انتقاد کرد و آن را ناجوانمردانه توصیف و خواستار بازگشت عزیزی به اردوی تیم ملی شد.

به دنبال انتقاد حبیب زاده،«جمشید تقی زاده» معاون امور مجلس، حقوقی و هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان و «کاوه احمدی» رئیس مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان که در این جلسه حضور داشتند به سرعت موضوع را پیگیری و آن را حل کردند.

در همین ارتباط «محمد عزیزی» که سابقه چند دوره حضور در تیم ملی بوکس را در کارنامه خود دارد، در صفحه شخصی اش در اینستاگرام نوشت: با حمایت قاطع حاج انور حبیب زاده به حق خودم رسیدم و با کسب سهیمه المپیک زحمات دلسوزانه شما بزرگان را جبران می کنیم.»

حبیب زاده سال گذشته نیز  مانع از پایمال شدن حق «پایار شمسی» نابغه شطرنج بوکان شدو سبب بازگشت وی به تیم ملی شطرنج نوجوانان شد.