دستگاه های چیلر و اکسیژن ساز به بیمارستان بوکان تحویل داده شد

سرویس موکریان_دو دستگاه چیلر و اکسیژن ساز به ارزش 30 میلیارد تومان تحویل بیمارستان بوکان داده شد.

سرویس موکریان_دو دستگاه چیلر و اکسیژن ساز به ارزش 30 میلیارد تومان تحویل بیمارستان بوکان داده شد.

​​​​​​​به گزارش زریان موکریان، پیرو جلسه اخیر «حاج انور حبیب زاده» با وزیر بهداشت و سفر هیئت بلندپایه این وزارت به بوکان یک دستگاه چیلر به همراه یک دستگاه اکسیژن ساز به ارزش ۳۰ میلیارد ریال تحویل بیمارستان شهید قلی پور بوکان داده شد

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان بوکان ضمن اعلام این خبر نوشت  که برای افتتاح و به بهره برداری رسیدن کلینیک ویژه تخصصی ، رفع نواقص اساسی از جمله خریداری و نصب سیستم گرمایش و سرمایشی ( چیلر ) ضروری بود.

این روابط عمومی در ادامه نوشت که یکی از نیازهای حیاتی بیمارستان بوکان، تهیه سومین دستگاه اکسیژن ساز بود که اکنون با خریداری و استقرار آن در بیمارستان خدمات بهتری به بیماران تنفسی ارائه می شود.

در روزهای گذشته دو محموله کالاهای پزشکی شامل ۱۵ عدد یخچال فریزر، ۴۷ عدد مانومتر اکسیژن، ۷ عدد کپسول اکسیژن ۲۰ لیتری، ۵ عدد تخت معاینه با پایه سرم، ۵ عدد کپسول آتش خاموش کن ۴ کیلویی، ۲ عدد ساکشن جراحی پرتابل، ۱۰۰ گوشی پزشکی و ۱۵۰ فشار سنج به ستاد مرکز بهداشت شهرستان بوکان تحویل داده شد.

چند هفته قبل هیئتی بلندپایه از وزارت بهداشت و درمان به بوکان سفر کردند که به مزایده گذاشتن ساخت بیمارستان جدید بوکان و اختصاص ۱۴ میلیارد تومان اعتبار به بیمارستان شهید قلی پور بوکان بخشی از دستاوردهای این سفر بود.