فرمانده نیروی انتظامی بوکان:

فعالیت جایگاه c.ng  کمربندی بوکان غیرقانونی است

سرویس موکریان- فرمانده نیروی انتظامی فعالیت جایگاه سی ان جی واقع در کمربندی شهر بوکان را غیر قانونی اعلام کرد.

سرویس موکریان- فرمانده نیروی انتظامی فعالیت جایگاه سی ان جی واقع در کمربندی شهر بوکان را غیر قانونی اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار زریان موکریان به نقل از ایرنا، سرهنگ مجید محبعلی در جلسه شورای هماهنگی ترافیک بوکان با اشاره به مشکلات جایگاه سی ان جی واقع در کمربندی شهر بوکان افزود: برای ایجاد این جایگاه هیچ تایدیه ای از شهرستان گرفته نشده و تمامی مصوبات آن از استان اخذ شده و این امر باعث مشکلات فراوانی برای شهر و ترافیک این منطقه شده است.

وی افزود: فعالیت این جایگاه غیر قانونی است و باید با مجوز قضایی جلوی فعالیت آن گرفته شود.

به گزارش زریان موکریان، سال 95 که ساخت این جایگاه توسط بخش خصوصی آغاز شد، انتقاداتی در خصوص نحوه واگذاری زمین پروژه مطرح  و گفته شد زمین با قیمتی ارزانتر از ارزش واقعی خود واگذار شده است.

"عارف سهرابی" رئیس راه  و شهرسازی بوکان در آن زمان به خبرنگار ما گفت: که زمین مورد نظر دارای کاربری تاسیسات است که با واگذاری این زمین شکایتهایی مطرح شد که بازرسی به موضوع ورود پیدا کرد و در نهایت زمین با قیمت کارشناسی اعلام شده از سویه هیئت سه نفره و 5 نفره واگذار شده است.

تعداد جایگاه های CNG فعال در شهرستان بوکان 9 باب است  که یک جایگاه دیگر با ظرفیت ۱۵۰۰ متر مکعب بر ساعت و تعداد ۶ نازل سوختگیری در زمینی به مساحت ۲۰۱۶ متر مربع و هزینه ای بالغ بر ۷۰ میلیارد ریال در حال ساخت است./