در 24 ساعت

23 واحد صنفی در بوکان پلمب شد

سرویس موکریان_ در 24 ساعت گذشته 23 واحد صنفی به علت بازگشایی مغازه ها بر خلاف مصوبات ستاد پیشگیری از کرونا را پلمب کردند.

سرویس موکریان_ در 24 ساعت گذشته 23 واحد صنفی به علت بازگشایی مغازه ها بر خلاف مصوبات ستاد پیشگیری از کرونا را پلمب کردند.

​​​​​​​به گزارش خبرنگار زریان موکریان، اتاق اصناف بوکان ظهر امروز دوشنبه (4فرورذین ماه) اعلام کرد که امروز  ١١ واحد متخلف توسط بازرسان اتاق اصناف با همکاری بهداشت،نیروی انتظامی وسپاه پاسداران در امیرآباد،بلواراستادهژار و خیابان زیتون پلمب کرده است.

بر اساس این گزارش،  این واحدهای صنفی اقدام به بازگشایی مغازه خود نموده و مصوبات ستاد پیشگیری از کرونا را رعایت نکرده بودند.

روز یک شنبه (3 فروردین ماه)رییس صنعت و معدن بوکان نیز اعلام کرد که در بعد از ظهر این روز ۱۲ واحد صنفی که فعالیت خود را متوقف نکرده اند، پلمب کرده است‌.

 در اولین جلسه ستاد پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در سال ۱۳۹۹ که با حضور «لقمان خسروپور» سرپرست فرمانداری شهرستان بوکان  در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد،تصمیم گرفته شد: اکیپ های متشکل از صنعت، معدن و تجارت، نیروی انتظامی، اتاق اصناف  به طور مستمر در سطح شهر فعال و درصورت عدم تمکین متصدی یا متصدیان صنوف به تعطیلی، نسبت به پلمب آن‌ها اقدام و در صورت نیاز لیست متخلفین تهیه و تحویل دادستان محترم عمومی و انقلاب بوکان گردد.