پنج کارگاه تولیدی و صنعتی در بوکان به بهره برداری رسید/ اشتغالزایی برای 81 نفر

سرویس موکریان- همزمان با پنجمین روز از دهه فجر، پنج کارگاه تولیدی و صنعتی در بوکان افتتاح شد و برای 81 نفر اشتغال ایجاد شد.

سرویس موکریان- همزمان با پنجمین روز از دهه فجر، پنج کارگاه تولیدی و صنعتی در بوکان افتتاح شد و برای 81 نفر اشتغال ایجاد شد.

​​​​​​​ به گزارش زریان موکریان، کارخانه سلولزی بهداشتی بوکان همزمان با پنجمین روز از دهه فجر در روستای ناچیت بوکان به بهره برداری رسید و برای 26 نفر اشتغالزایی شد.

   این کارخانه با اعتبار ۱ میلیارد و 200 میلیون تومان به بهره برداری رسید که ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار آن از تسهیلات ۶ درصد و 700 میلیون تومان نیز از اعتبارات شخصی تامین گردیده است.

کارگاه تولید کالای خواب بوکان نیز امروز در محل روستای کهریزه وارد فاز بهره برداری شد.

این کارگاه تولیدی با اعتباری بالغ بر ۱۵۰ میلیون تومان و تسهیلات ۱۵۰ میلیون تومان با اشتغالزایی ۸ نفر به بهره برداری رسید.

  قالیشویی تمام اتوماتیک یکشوه بوکان دیگر پروژه ای است که امروز افتتاح شد.

این کارگاه تولیدی با اعتباری بالغ بر ۴۸۰میلیون تومان و تسهیلات ۴۰۰ میلیون تومان با اشتغالزای ۲۴ نفر به بهره برداری رسید.

کارگاه تولید لامپ LED حلیمی بوکان نیز  با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد و ۱۲۷ میلیون تومان بدون تسهیلات با اشتغالزایی ۱۵ نفر به بهره برداری رسید.

 کارگاه تولید محصولات آرایشی، بهداشتی  نیز در محل شهرک صنعتی بوکان به بهره برداری رسید.

  این کارگاه با اعتباری بالغ بر ۱ میلیارد و ۶۹۳ میلیون تومان بدون تسهیلات با اشتغالزایی ۸ نفر به بهره برداری رسید.

این کارگاه های تولید و صنعتی با حضور علی اصحابی معاون مدیر عامل ساماندهی و توانمندسازی صندوق کارآفرینی امید کشور، علیرضا آخوند زاده مدیر کل صندوق کارآفرینی امید استان آذربایجان غربی، لقمان خسروپور معاون برنامه ریزی و امور عمرانی  وارد فاز بهره برداری شدند./