نماینده بوکان: کرونا پاییز را به خزان عزیزانمان تبدیل کرده است

سرویس موکریان_ «حاج انور حبیب زاده» نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی به مناسبت میلاد رسول اکرم (ص)یادداشتی را منتشر کرد.

سرویس موکریان_ «حاج انور حبیب زاده» نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی به مناسبت میلاد رسول اکرم (ص)یادداشتی را منتشر کرد.

​​​​​​​به گزارش زریان موکریان، متن این یادداشت به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ربیع الاول، آغاز تابش نور اخلاق، مهروزی، برابری و برادری بر دنیای جهل و تاریکی است. سالروز میلاد رسول گرامی اسلام، حضرت محمد (ص) فرصتی است تا به یاد بیاوریم که باید مثل ایشان ساده زیستن، دلسوز بودن خلق، تواضع و فروتنی را سرلوحه قرار دهیم.

   تولدِ محمد المصطفی (ص) و آغاز هفته‌ی وحدت را به همه ی مسلمانان جهان  تبریک می گویم و باید به یاد داشته باشیم «وحدت» با برجسته کردن مشترکات تحقق پیدا می کند و این هفته  باید نمادی برای همه روزهای سال باشد.

اهانت رئیس جمهور فرانسه به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) به بهانه آزادی بیان را نیز محکوم و انتظار واکنش قاطعانه دستگاه دیپلماسی کشور را داریم.

روزهای سختی را می گذرانیم. رکود و گرانی لجام گسیخته ، ایام را به کام همگان تلخ کرده و در کنار این شرایط، کرونا پاییز امسال را به خزان عزیزانمان تبدیل کرده است. هر روز خانواده هایی به سوگ عزیزانشان  می نشینند.

خود را در غم و اندوه خانواده های داغدیده از کرونا سهیم می دانیم و برای بیماران گرفتار در دام ویروس نیز آرزوی سلامتی و شفای کامل از درگاه خداوند مسئلت داریم.

بدون شک اقدامات و تصمیمات ستاد پیشگیری از کرونا در شهرستان بوکان با ریاست «مهندس محمد امین زاده» فرماندار شهرستان، همکاری و همراهی تحسین برانگیز مجموعه ادارات در بحرانی نشدن وضعیت بوکان به مانند شهرهای همجوار تاثیرگذار بوده است، اما همچنان این مردم عزیز، فهیم و با فرهنگ شهرمان هستند که می توانند در کنترل این بیماری نقش تعیین کننده ای داشته باشند.

 

خوشبختانه در روزهای اخیر آمارها از افزایش استفاده شهروندان از ماسک و کاهش تجمعات حکایت دارد وامیدوارم اکثریت مطلق شهروندان خود را به رعایت پروتکلهای بهداشتی ماننداستفاده از ماسک،  عدم حضور در تجمعات ، عروسی‌ها ، مجالس ترحیم و... ملزم کنند تا بتوانیم هر چه زودتر از این بحران مرگبار خارج شویم.

کادر درمان بیمارستان بوکان نیز ایثارگرانه و خستگی ناپذیر همچنان در خط مقدم مبارزه با کرونا تلاش می کنند. این فرشتگان سفید پوش بار دیگر ایثار و حماسه را تعریف کردند ، که به نمایندگی از مردم فهیم بوکان ، قدردان زحمات آنها در این روزهای سخت هستیم .

 خوشبختانه با تلاش و پیگیریهای فراوان از وزارت بهداشت و درمان،  موفق به تجهیز بیمارستان بوکان به دستگاه اکسیژن ساز شدیم، همزمان اقلام و تجهیزات دیگری نیز از وزارت بهداشت جذب کردیم و این تلاشها را برای تامین اقلام محافظتی و تجهیزات مورد نیاز بیمارستان بوکان ادامه خواهیم داد تا شاید بتوانیم در تامین امنیت سلامت کادر درمان و بهبود سریع بیماران نقشی داشته باشیم.‌‌/