فرماندار بوکان: 5 ماه است استعفا کرده ام

سرویس موکریان- فرماندار شهرستان بوکان گفت که 5 ماه است استعفا کرده و استاندار آذربایجان غربی تا آخر فروردین ماه نظر خود را اعلام می کند.

سرویس موکریان- فرماندار شهرستان بوکان گفت که 5 ماه است استعفا کرده و استاندار آذربایجان غربی تا آخر فروردین ماه نظر خود را اعلام می کند.

​​​​​​​دکتر جمال خسروی در گفت وگو با خبرنگار زریان موکریان گفت: 5ماه قبل استعفا کرده ام و استاندار آذربایجان غربی نیز اعلام کردند که اواخر فروردین ماه نظر خود را درباره این استعفا اعلام می کند.

دکتر خسروی درخصوص علت استعفای خود نیز گفت: مدتی است که بیماری دیسک کمرم اوت کرده است و از طرفی دیگر بارها اعلام کرده ام که سقف یک مدیریت نهایت پنج سال  است و بیش از این 5 سال مدیریت فرسوده می شود و نمی شود حرفی را به مردم زد اما به آن عمل نکرد.

وی در خصوص شائبه  طرح این استعفا به هدف کاندیداتوری در انتخابات آینده مجلس نیز گفت: هیچ برنامه خاصی ندارم و لی امکان نیز دارد.

دکتر خسروی متولد 1353 شهرستان بوکان با بیش از 15 سابقه مدیریتی و علمی دارای مدرک تحصیلی دکترای تخصصی جامعه شناسی از دانشگاه تهران که استادیار و عضوهیئت علمی دانشگاه پیام نور است.

وی از سال 1387 لغایت 1392  به مدت 5 سال ریاست دانشگاه پیام نور بوکان را برعهده داشت و از خرداد سال 93 نیز سکاندار فرمانداری این شهرستان شد.  

 با استعفای خسروی، گزینه های غیربومی برای تصدی پست فرمانداری بوکان معرفی شده اند که با توجه به شرایط امروز و تجربه موفق مدیریتی دکتر خسروی چندان از آنها استقبال نشده است.