مرگ یک کارگر بوکانی در کردستان عراق

سرویس موکریان- کارگر بوکانی به هنگام کار در کردستان عراق دچار حادثه شد و جان خود را از دست داد.

سرویس موکریان- کارگر بوکانی به هنگام کار در کردستان عراق دچار حادثه شد و جان خود را از دست داد.

 ​​​​​​​به گزارش روز پنج شنبه 20 تیرماه خبرنگار زریان موکریان: یک کارگر بوکانی متاهل ودارای یک فرزند ساکن در کهریزه محمودآباد درحین کارکردن درشهر سلیمانیە عراق از طبقە چهارم ساختمان سقوط کرد و جان خود را از دست داد.

جنازە مرحوم درحال انتقال ازسلیمانیە بە بوکان است.

خرداد ماه نیز یک کارگر بوکانی دیگر ساکن در کهریزه محمودآباد به هنگام بازی کارفرمایش با اسلحه شخصی اش در اربیل(هه‌ولێر) کردستان عراق از ناحیه گردن زخمی شد و یک هفته بعد از زخمی شدنش بر اثر شدت جراحتش فوت کرد.

امسال در داخل شهر بوکان سه کارگر دیگر به علت ریزش دیوار و انفجار جان خود را در محل کار از دست دادند.

​​​​​​​عصر روز شنبه (15 تیرماه) یاسین قربانی کارگر جوان بوکانی در روستای داشاغل زیر آوار دیوار جان باخت و یک نفر دیگر نیز مصدوم شد.

سه هفته قبل نیزیک کارگر 30 ساله بر اثر انفجار در یکی از کارگاه های تولید شن و ماسه شهرستان بوکان جان خود را از دست داد.

غروب اول تیرماه، جوشکاری در انباری کارگاه تولید شن و ماسه در داشبند که همزمان محل نگهداری مقادیری ماده منفجره TNT و سیلندر های گاز مایع بود سبب انفجار شد و ص. ع پس از تحمل سوختگی شدید در صحنه فوت کردند.

در نیمه اول فروردین ماه امسال نیز در کوی مهندسین این شهر نیز آوار دیواری در حال ساخت برروی دو کارگر ۴۰ ساله جان یکی از آنان را گرفت.

سال گذشته نیز سه کارگر بوکانی جان باختند. نگهبان یکی از پارکهای بوکان به علت خفگی ناشی از دود فوت کرد. پاکبانی به علت تصادف در بلوار ساحلی درگذشت و جوان کارگری نیز به علت سقوط از ارتفاع در شهر یزد فوت کرد.