دستگیری باند سارقین حرفه ای و سابقه دار احشام در بوکان

سرویس موکریان_ فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بوکان از دستگیری باند سارقین حرفه ای و سابقه دار احشام در این شهرستان خبر داد.

سرویس موکریان_ فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بوکان از دستگیری باند سارقین حرفه ای و سابقه دار احشام در این شهرستان خبر داد.

​​​​​​​به گزارش زریان موکریان، سرهنگ " سلمان حیدری"  ازشناسایی و دستگیری باند سارقین حرفه ای و سابقه دار احشام در یکی از روستاهای اطراف میاندوآب (ز.ک)به تعداد ۹۰ راس گوسفند در۶ فقره پرونده به ارزش ۳میلیارد ریال خبر داد و گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت احشام در شهرستان "بوکان"، به دلیل حساسیت، موضوع شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت.

وي در ادامه با بیان اینکه ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی، موفق شدند  ۳نفر از سارقان را در یکی از روستاهای میاندوآب شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کنند، افزود: در استعلام های صورت گرفته مشخص شد متهمان از سارقان حرفه ای و سابقه دار احشام می باشند و حین دستگیری ونیز تعداد ۶ راس گوسفند سرقتی از دست سارقان کشف گردید.

این مقام  انتظامی اظهار داشت: در بازجویی های فنی به عمل آمده توسط پلیس، متهمان به ۶ فقره سرقت احشام در سطح شهرستان بوکان معترف شدند.

فرمانده انتظامی بوکان در پایان خاطرنشان ساخت: متهمان پس از تشکیل پرونده مقدماتی ، تحویل مراجع قضائی و با قرار مناسب روانه زندان شد./