شبکه بهداشت بوکان، رکورد دار پروژه های نیمه کاره

سرویس موکریان- محمد عباسی مدیر شبکه بهداشت و درمان بوکان با 10 پروژه نیمه کاره رکوردی بی سابقه را ثبت کرده است.

سرویس موکریان- محمد عباسی مدیر شبکه بهداشت و درمان بوکان با 10 پروژه نیمه کاره رکوردی بی سابقه را ثبت کرده است.

​​​​​​​به گزارش خبرنگار زریان موکریان،  سه سال از انتصاب دکتر محمد عباسی به عنوان مدیرشبکه بهداشت و درمان شهرستان بوکان  می گذرد.  استخدامهای بی ضابطه و  غیر قانونی در بیمارستان بوکان، تخریب پارک قله و قطع درختان آن، برگشت خوردن اعتبارات سه پروژه  عمرانی و درخواست و اعمال فشار برای تعطیل شدن پایگاه انتقال خون بوکان  جنجال ترین اتفاقات دوران مدیریت وی است .

از طرف دیگر وی در نیمه کاره ماندن پروژه های مجموعه مدیریت اش رکوردی بی سابقه را ثبت کرده است. ۱۰ پروژه نیمه کاره و یک پروژه آغاز نشده اما کلنگ زنی شده آمار این رکورد است.

ساخت  کلینیک تخصصی بیمارستان بوکان که سال 95 کلنگ زنی شدبه پایان رسیده است اما به علت ناتوانی در تکمیل  و تجهيز هنوز به بهره برداری نرسیده است. در حالی که طرح توسعه بیمارستان بوکان به بهره برداری رسیده است اماسالن کنفرانس و آمفی تئاتر این بیمارستان نیمه کاره مانده است در حالی که  ساخت اسکلت و سقف سالن آمفی تئاتر با زیربنای450متر مربع در سال 94 به پایان رسیده بود.  ساختمان اقامت پزشکان  پنج واحده درمحوطه بیمارستان،  عدم تجهیزکامل مراکز بهداشت رحیم خان وتیکان تپه، عدم تکمیل کادر درمانی مرکز سیمینهاحداث مرکز بهداشتی قارنجه،  مرکز سلامت امیرآباد، مرکز سلامت منطقه قله، فوریتهای پزشکی امیرآباد (جاده برهان) و مرکز فوریتهای پزشکی فرهنگیان(جاده سقز) پروژه های  حوزه سلامت شهرستان بوکان است که در سه سال گذشته نیمه کاره مانده اند.

در حالی که سالهاست دانشکده پرستاری بوکان از نبود یک ساختمان که در شان دانشجویان باشد رنج می برد هنوز عملیات اجرایی پروژه مجتمع عالی سلامت بوکان که هفت ماه قبل کلنگ زنی شد آغاز نشده است.