کشف ۸۱ کیلو گرم تریاک در بوکان

سرویس موکریان؛ سرهنگ حیدری فرمانده انتظامی بوکان از کشف ۸۱ کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک درجاده های فرعی بوکان خبر داد.

سرویس موکریان؛ سرهنگ حیدری فرمانده انتظامی بوکان از کشف ۸۱ کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک درجاده های فرعی بوکان خبر داد.

​​​​​​​به گزارش زریان موکریان، رئیس پلیس شهرستان بوکان روز پنج شنبه (2 مردادماه) گفت: با همکاری،همراهی و اعلام شهروندان محترم مبنی بر حمل موادمخدر از جنوب کشور به بوکان ،موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت و با انجام اقدامات پلیسی و هدایت عملیات از سوی فرماندهی واشراف اطلاعاتی وبررسی های فنی،یک دستگاه خودروی سواری سمند در جاده های فرعی بوکان توسط پلیس شناسایی و اقدامات لازم در جهت متوقف نمودن خودرو صورت گرفت‌

 سرهنگ حیدری افزود: سوداگران مرگ به محض مشاهده پلیس خودرو را رها نموده و از محل متواری شدند.

فرمانده انتظامی بوکان تصریح کرد: قاچاقچیان مواد مخدر که از محل متواری شده اند توسط پلیس شناسایی و سرنخ هایی نیز از محل اختفای آنان بدست آمده است لذا پس از دستگیری بلافاصله اطلاع رسانی خواهد شد.

 سرهنگ حیدری گفت: در بازرسی تخصصی از خودروی سمند مقدار ۸۱ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک که بشکل ماهرانه ایی جاسازی شده بود کشف گردید.

سرهنگ حیدری با اشاره به اینکه، سوداگران مرگ قصد توزیع این موادمخدر را در سطح شهرستان داشته افزود :در این راستا ۱ دستگاه خودروی سواری توقیف و پرونده  به مرجع قضایی ارجاع گردید.

درپایان سرهنگ حیدری از اقدامات دادستان محترم و همکاری شهروندان فهیم ،  درجهت خدمت گذاری بهتر به مردم تقدیر نمود.