به هدف ساخت مجتمع آموزش عالی سلامت بوکان

خیر بوکانی گله مندانه با علوم پزشکی آذربایجان غربی تفاهم نامه امضا کرد +فیلم

سرویس موکریان- خیربوکانی ضمن گله مندی از آماده نبودن نقشه های ساخت مجتمع آموزش عالی سلامت بوکان و تاخیر دو ساله در کلنگ زنی این پروژه تفاهم ساخت این مجتمع با دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی را امضا کرد.

 

 

 

 

 

​​​​​​​به گزارش خبرنگار زریان موکریان، ماموستا حضر عمری روز شنبه (13 بهمن ماه) در مراسم کلنگ زنی مجتمع آموزش عالی سلامت بوکان و قبل از امضای تفاهم ساخت این مجتمع با دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی گفت: به من گفته اندتفاهم نامه را امضا کنم در حالی که نه نقشه ای و نه طرحی دیده ام و نمی دانم چی چیزی را باید امضا کنم اما  باز به احترام جمع حاضر در این مراسم  امضا می کنم.

وی ضمن تاکید بر اجرای پروژه مجتمع آموزش عالی سلامت بوکان، تصریح کرد: تنها به علت عرقی که به وطنمان داریم متعهد به ساخت این مجتمع شده ایم.

ماموستا حضر عمری افزود: مصالح ساختمانی برای آغاز عملیات ساخت آماده است. ما منتظر نقشه ها هستیم و امیدوارم تحویل نقشه ها نیز به مانند رایزنیها برای کلنگ زنی پروژه دو سال طول نکشد.

وی در ادامه گفت: دو سال قبل برای ساخت این پروژه اعلام آمادگی کردیم. اگر در آن زمان ساخت را آغاز می کردیم امروز به جای مراسم کلنگ زنی شاهد برگزاری مراسم افتتاح بودیم.

 وی در پایان از به سرانجام رسیدن پروژه در سال ۱۴۰۱ خبر داد و گفت: این پروژه نیز همانند سایر پروژه هایی که در حوزه آموزش و پرورش به اتمام رسانده ایم در زمان و موعد مقرر به اتمام خواهد رسید.

در ادامه این مراسم ماموستا حضر عمری به نمایندگی از  خیران استان فارس و فرد خیّری به نام «محمد مهدی نجات» تفاهم نامه ساخت مجتمع آموزش عالی سلامت بوکان را با «دکتر جواد آقازاده» رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی امضا کرد.

موسسه آموزش عالی سلامت بوکان در زمینی به مساحت سه هکتار و با زیربنای حدود 15 هزار متر مربع احداث می شود.

ارزش زمین واگذار شده از سوی  راه و شهرسازی به دانشگاه علوم پزشکی برای ساخت این پروژه حدود 50 میلیارد ریال است.

این پروژه  شامل فضاهای ساختمان اداری دانشکده پیراپزشکی، دانشکده مامایی، کتابخانه مرکزی، خوابگاه های دانشجویی خواهران و برادران، سلف سرویس و سالن ورزشی است.