داستان یادداشت جنجالی و خبر جعلی که صدای حبیب زاده را در آورد

سرویس موکریان_ بعد از آنکه یک کانال خبری اعلام کرد که حاج انور حبیب زاده کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات در بوکان با انتشار یادداشتی به جوانان بوکان توهین کرده است، حبیب زاده با انتشار تصویری از اطلاعات مدیریت کانال رسمی خود اعلام کرده که این خبر کذب وبی اساس است و وی در روز جمعه یادداشتی منتشر نکرده است.

سرویس موکریان_ بعد از آنکه یک کانال خبری اعلام کرد که حاج انور حبیب زاده کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات در بوکان با انتشار یادداشتی به جوانان بوکان توهین کرده است، حبیب زاده با انتشار تصویری از اطلاعات مدیریت کانال رسمی خود اعلام کرده که این خبر کذب وبی اساس است و وی در روز جمعه یادداشتی منتشر نکرده است.

 به گزارش زریان موکریان، روزجمعه یکی از گروه های تلگرامی حامی حاج انور حبیب زاده یادداشتی از دکتر جعفر قادری عضو هیئت علمی دانشگاه شیراز با عنوان «راه یافتن جوانی به مجلس شورای اسلامی برای جامعه امتیازی ندارد» منتشر کرده اند.

این یادداشت به مذاق رقبای انتخاباتی حبیب زاده خوش نیامد و در گروه های تلگرامی آن را بی توجهی به جوانان قلمداد کردند و همزمان یک کانال خبری نوشت که «حاج انور حبیب زاده در کانال رسمی خود یادداشتی را منتشر کرده و به جوانان بوکانی توهین کرد».

 حاج انور حبیب زاده در اطلاعیه ای این خبر را جعلی و کذب خواند و ضمن انتشار تصویری از بخش مدیریت کانال خود اعلام کرد که روز جمعه در کانال رسمی خود پستی منتشر نکرده و در این روز اصلا یادداشتی نه نوشته شده است.

وی در خصوص یادداشت جنجالی نیز نوشت: « یادداشت مورد نظر نیز توسط دکتر جعفر قادری عضو هیئت علمی دانشگاه شیراز و نماینده این شهر در مجلس شورای هشتم و نهم نوشته شده و در این یادداشت به صورت علمی و آکادمیک به ملاک تجربه به عنوان معیار انتخاب نماینده پرداخته شده و نویسنده معتقد است نماینده ای  با تجربه می تواند در مجلس کارآمد باشد و منظور وی  از کلمه جوان در این یادداشت میزان عمر سیاسی یک مدیر است

حبیب زاده در ادامه یادداشت در حالی که از گسترده شدن انتشار اخبار جعلی علیه خود خبر داد، علت آن را بیشتر شدن استقبال از حضورش در عرصه انتخابات و  پررنگ شدن حضور جوانان در کمپین انتخاباتی اش دانست.

 به گزارش خبرنگار زریان موکریان، متن کامل یادداشت حبیب زاده به شرح زیر است: هرچه استقبال از حضورم در عرصه انتخابات بیشتر و حضور جوانان در کمپین انتخاباتی ام پررنگ تر می شود، بی اخلاقیهای انتخاباتی و انتشار اخبار جعلی با ادبیاتی نامتعارف  در خصوص  بنده گسترده تر می شود.

در جدیدترین خبر جعلی و فیک، مدعی شده اند که بنده امروز در کانال رسمی ام  با انتشار پستی به جوانان بوکان توهین کرده ام. این خبر حاوی دو ادعای کذب و بی اساس است:

اولا: آخرین پستی که در کانالم منتشر کرده ام  فایل PDF کتاب "ئاوینه خه زمه ت" است که ساعت 23:11 دقیقه روز گذشته منتشر شد و امروز بنده پستی در کانالم منتشر نکرده ام و سند این سخن اطلاعات بخش

«Recent  Actions» کانال ام است که آخرین اقدامات انجام گرفته در 48 ساعت گذشته در کانال را ثبت کرده که تصویر آن را ضمیمه این پست نموده ام.

دوما: در حالی که مدعی شده اند در یادداشتی به جوانان بوکانی توهین نموده ام که  در چند روز اخیر  نه یادداشتی نوشته ام و نه منتشر کرده ام. همگان می دانند بنده آمده ام تا با شایسته سالاری و خلق فرصتهای یکسان درمانی باشم برای دردهای جوانان شهرم و توهین و بی اخلاقی هیچگاه در نزد بنده جایگاهی نداشته و ندارد.

 البته در یکی از گروه های تلگرامی که توسط جوانان حامی بنده راه اندازی شده است امروز یادداشتی را به قلم دکتر جعفر قادری عضو هیئت علمی دانشگاه شیراز و نماینده این شهر در مجلس شورای هشتم و نهم منتشر کرده اند.

در این یادداشت به صورت علمی و آکادمیک به ملاک تجربه به عنوان معیار انتخاب نماینده پرداخته شده و نویسنده معتقد است که نماینده ای  با تجربه می تواند در مجلس کارآمد باشد و منظور وی  از کلمه جوان در این یادداشت میزان عمر سیاسی یک مدیر است.

 ناگفته نماند،اکثریت حامیان بنده در این دوره از انتخابات را  جوانانی تشکیل می دهند که از بی اخلاقیها، تبعیضها و بی عدالتیهای سالهای گذشته سرخورده شده اند و این جوانان خوب می دانند رعایت اخلاق و اجتناب از هرگونه بی اخلاقی سرلوحه کار اینجانب و حامیانم است به همین دلیل  امروز در حول شعار «بوکان برای همه و همه برای بوکان» گرد هم آمده ایم تا با شایسته سالاری، جوان گرایی و هم اندیشی با صاحب نظران، بوکان را از نو بسازیم.

درپایان از همه شهروندان درخواست می نماییم مواضع، دیدگاه و اخبار مربوط به اینجانب را از کانال رسمی بنده به آدرس زیر دنبال فرمایید:

@haji_anvar_habibzadeh