دستگیری سارقان 30  خانه باغ در بوکان/ پلیس بوکان به دست افزارهای هوشمند مجهز می شود

سرویس موکریان- فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بوکان از دستگیری سارقان 30 خانه باغ در این شهرستان و مجهز شدن پلیس  این شهرستان به دست افزارهای هوشمند خبر داد.

سرویس موکریان- فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بوکان از دستگیری سارقان 30 خانه باغ در این شهرستان و مجهز شدن پلیس  این شهرستان به دست افزارهای هوشمند خبر داد.

​​​​​​​سرهنگ کارآگاه مجید محبعلی روز سه شنبه (31 اردیبهشت ماه) از دستگیری باند سارقین خانه باغ در شهرستان بوکان خبر داد و گفت:در راستای اجرای طرح مبارزه با سرقت تیم های عملیاتی پلیس اعضای باند ۳نفری سارقین خانه باغ را که در سطح شهرستان بوکان اقدام به سرقت وسایل خانه باغ می کردند را شناسایی و دستگیر نمایند.

سرهنگ محبعلی افزود: در این راستا یک دستگاه خوروی سواری نیز توقیف شده است و  اعضای این باند تاکنون به تعداد ۳۰فقره سرقت از خانه باغ نیز اعتراف کرده اند و

رئیس پلیس شهر بوکان در ادامه اظهار داشت: ارزش ریالی اموال کشف شده بالغ بر ۴ میلیارد ریال برآورد گردیده است.

سرهنگ محبعلی افزود: از مالباختگان خواست جهت پیگیری موضوع به پلیس آگاهی بوکان واقع در فلکه کلتپه این شهرستان مراجعه کنند.

سرهنگ کارآگاه مجید محبعلی فرمانده انتظامی بوکان از تجهیز پلیس به دست افزارهای هوشمند خبر داد و گفت: کارشناسان انتظامی به دستگاه های همراه هوشمند مجهز شده اند که با وارد نمودن شماره پلاک خودروی رانندگان متخلف بلافاصله کلیه اطلاعات مربوط به خودرو و مالک پلاک در همراه هوشمند پلیس نمایان می شود و به محض اعمال قانون در کمترین زمان پیامک حاوی نوع تخلف ، مکان تخلف و تاریخ و زمان تخلف به مالک وسیله نقلیه ارسال می گردد و بدینوسیله راننده در جریان تخلفات خود قرار میگیرد.

سرهنگ محبعلی افزود: با استفاده از این دست افزار های هوشمند میتوان وسایط نقلیه ای که دارای تخلفات عدیده ای بوده و مبالغ خلافی آنها نیز بالا می باشدرا توقیف نمود.