تحصیل ٣٠ هکتار برای طرح نهضت ملی مسکن در مهاباد

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: برای طرح نهضت ملی مسکن در مهاباد ٣٠ هکتار تحصیل شده که ١٣ هکتار آن از اراضی ملی مشخص شده است.

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: برای طرح نهضت ملی مسکن در مهاباد ٣٠ هکتار تحصیل شده که ١٣ هکتار آن از اراضی ملی مشخص شده است.
حسن  معروف پور حسن معروف پور

به گزارش زریان موکریان، معاون وزیر و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن در سفری یک روزه به شهرستان مهاباد و بازدید از عملیات اجرایی نهضت ملی مسکن، گفت: روند اجرای نهضت ملی مسکن شهرستان مهاباد بررسی و مقرر شد برخی مسائل طرح در سریع‌ترین زمان ممکن‌ مرتفع شود.

علیرضا فخاری با اظهار رضایت از پیشرفت این طرح در شهرستان مهاباد ادامه داد: واگذاری اراضی و روند این مسائل باید سرعت بیشتری گیرد تا شاهد خانه‌دار شدن تمام آحاد جامعه باشیم.

او اضافه کرد: مسائل مربوط به اراضی نهضت ملی مسکن  به ويژه پروژه‌های حقوقی و املاک تعیین تکلیف و تصمیم‌های لازم در این خصوص گرفته می‌شود.

سیدمحسن حمزه‌لو، مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی نیز در این اظهار کرد: متقاضیان ثبت‌نامی‌ نهضت ملی مسکن در شهرستان مهاباد به ۳۰ هزار نفر رسیده و این تعداد متقاضی در سه مرحله ثبت نامی اقدام کرده‌اند.

او افزود: اسامی ۶ هزار نفر پس از پالایش‌ متقاضیان واجد شرایط اعلام شده اند و ثبت‌نام در شهرستان مهاباد تکمیل شده و اراضی مورد نیاز این شهرستان نیز تعیین شده است.

حمزه لو با تاکید بر اینکه مشکلی از بابت تأمین زمین در این شهرستان، وجود ندارد، گفت: بررسی مسائل اراضی نهضت ملی مسکن از اهداف سفر معاون وزیر و مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن به شهرستان مهاباد است.

گفتنی است؛ معاون وزیر راه و شهرسازی جهت بررسی پیشرفت نهضت ملی مسکن به آذربايجان‌غربی سفر کرده و از اراضی ملی تعاونی نیروهای مسلح، پیام و انجمن معلولان در شهرستان مهاباد بازدید کردند.