اصلاح طلبان اقلیت بوکان در پشت پرده ترورهای کلامی و قلمی

سرویس موکریان_ زریان موکریان به مستنداتی دست یافته است که نشان می دهد اصلاح طلبان اقلیت بوکان در پشت پرده ترورهای کلامی و قلمی در فضای مجازی این شهر قرار دارند.

سرویس موکریان_ زریان موکریان به مستنداتی دست یافته است که نشان می دهد اصلاح طلبان اقلیت بوکان در پشت پرده ترورهای کلامی و قلمی در فضای مجازی این شهر قرار دارند.

​​​​​​​به گزارش خبرنگار زریان موکریان، در هفته های گذشته و با نزدیک شدن به زمان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، شاهد اوج گرفتن ترورهای کلامی و قلمی در فضای مجازی بوکان هستیم که برنامه ریزان این بی اخلاقیها، تخریب کاندیداها و شخصیتهای فرهنگی، اجتماعی و رسانه ای شهر بوکان را هدف قرار داده اند.

«دکتر محمد فاضلی» جامعه شناس ایرانی و استادیار دانشگاه شهید بهشتی در این خصوص نوشت: «ترور می‌تواند با کلمات انجام شود و محل وقوع آن هم فضای مجازی باشد. کافی است پا روی اخلاق بگذارید، دیگران را با عباراتی بنوازید که هدف از بیان آن‌ها لکه‌دار کردن، ایجاد شبهه، عصبانی کردن، تحقیر یا تهدید باشد.»

روز گذشته زریان موکریان به مستنداتی دست یافت که ثابت می کند اقلیت اصلاح طلبان بوکان (بخوانید مجاهدان روز شنبه) در پشت پرده ترورهای کلامی و قلمی اخیر در فضای مجازی بوکان قرار دارند.

این اقلیت از اصلاح طلبان بوکان با استفاده از اکانتهای جعلی به صورت سریالی یادداشت هایی را با محتویات نادرست و کذب منتشر می کنند  تا هم کاندیداها و شخصیتهای فرهنگی، اجتماعی و رسانه ای شهر را تخریب کنند  و هم از کاندیدای خود که از مسئولان سابق شهر و دانشگاهی نیز هستند، حمایت کنند.

دکتر فاضلی می نویسد: تروریست‌ کلامی دانشگاهی، ترسناک‌تر و کردارش زشت‌تر است. ترورهای‌ش را زیر پوسته‌ای از پرستیژ دانشگاهی، قدرت نمادین و روابط‌ با اصحاب قدرت و ثروت، پنهان و اعمال می‌کند. هیچ تلویزیونی هم قیافه‌اش را در حالی که پرچم‌های سیاه داعش در دست دارد، پخش نمی‌کند. میان بقیه راه می‌روند و ناامنی برای علم و عالمان بر پا می‌کنند. منطق معرفت و گفت‌وگو را هم در آسیاب ضرب و زور خرد می‌کنند.

جامعه ما در چند سال گذشته عمیقاً آلوده به تروریست‌های کلامی است و درباره آن‌ها اندک می‌نویسد و تقبیح می‌کند.

دو گام برداریم: اول، اگر خودمان در زمره تروریست‌های کلامی هستیم، از این زشت‌کرداری دست برداریم.

دوم، چنان رفتار کنیم که تروریست‌های کلامی زیر فشار اخلاقی دیگران، دنیا را بر خود تنگ ببینند. نسبت به این صورت از تروریسم بی‌تفاوت نباشید./