امسال ۱۳ کیلومتر راه روستایی در بوکان آسفالت شد

سرویس موکریان_ رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان بوکان گفت: امسال ۱۳ کیلومتر راه روستایی در بوکان آسفالت شد.

سرویس موکریان_ رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان بوکان گفت: امسال ۱۳ کیلومتر راه روستایی در بوکان آسفالت شد.
حسن  معروف پور حسن معروف پور

«هاوری شمس الهی» رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان بوکان به خبرنگار زریان موکریان گفت: به دنبال تخصیص اعتبار برای آسفالت راه روستایی آغوطمان به همت نماینده بوکان و مدیر کل راهداری آذر بایجان غربی، آسفالت این جاده به پیمان سپرده و پیمانکار نیز انتخاب شده است .
وی افزود: به امید خدا سال آینده آسفالت چهارکیلومتر و نیم  این مسیر به همراه ساخت ابنیه ها انجام می شود.
 شمس الهی در ادامه از مظلوم واقع شدن مجموعه اداره راهداری بوکان در فضای مجازی گلایه کرد و گفت: امسال راه روستایی
قلعه تپه، سارده کویستان، کوکه و چهار دیوار به طول ۱۳ کیلومتر آسفالت شد و همزمان سه نقطه حادثه خیز در جاده برهان حذف شد که این اقدامات نسبت به سالهای گذشته بی سابقه است‌.
وی در ادامه افزود: علی رغم  حجم بالای  خرابی آسفالت جاده های روستایی به جامانده از سنوات  گذشته و کمبود امکانات و اعتبار موفق به لکه گیری قسمتی از محورها های شاریکند، رحیم خان و نوبار شده ایم.
شمس الهی در پایان خاطر نشان کرد: به همت نماینده مردم بوکان در  مجلس شورای اسلامی و مدیر کل  راهداری آذربایجان غربی روکش محورهای شهریکند، رحیم خان و نوبار  در مرحله مناقصه جهت انتخاب پیمانکار  قرار دارد و سال آینده با انتخاب پیمانکار اجرا می شود.

#زریان_موکریان 
@ziryanmukryan
۱۴۰۰/۱۰/۱۱