کشف مرگبار عتیقه در پیرانشهر

سرویس موکریان_ کشف عتیقه در پیرانشهر باعث درگیری میان سوداگران آثار باستانی شد و در این بین 2 نفر جان باختند.

سرویس موکریان_ کشف عتیقه در پیرانشهر باعث درگیری میان سوداگران آثار باستانی شد و در این بین 2 نفر جان باختند.

​​​​​​​ به گزارش زریان موکریان به نقل از کردپرس، عصر روز سه شنبه ( 25 شهریورماه) و بر اساس گزارشات مردمی رسیده از منطقه "سیوه گده " شهرستان پیرانشهر 2 نفر از شهروندان پیرانشهری با ضرب گلوله به قتل رسیدند.

پیمان حسن پور، رئیس پزشک قانونی پیرانشهر در این خصوص به خبرنگار کردپرس گفت: گزارش های اولیه حاکی از قتل دو نفر و همچنین زخمی شدن یک نفر دیگر دارد.

 وی ادامه داد: اجساد دو نفری که به قتل رسیده اند با هویت معلوم، هم اکنون به قسمت سردخانه بیمارستان امام خمینی پیرانشهر منتقل شده اند و فردی که زخمی شده است و با وضعیت جسمانی مساعد هم اکنون در بیمارستان پیرانشهر تحت درمان قرار دارد.

حسن پور اضافه کرد: بر اساس شنیده های محلی، ظاهراً علت و انگیزه قتل موضوع عتیقه و آثار زیرخاکی بوده است اما علت اصلی و انگیزه عاملان این جنایت تا انجام تحقیقات قضایی و طی شدن مراحل بازجویی عاملان بطور کامل مشخص نخواهد شد.

گفتنی است که در درگیری رخ داده عصر امروز در پیرانشهر حداقل 6 نفر حضور داشتند که گویا یکی از آن‌ها اهل پیرانشهر نبوده است همچنین طبق اخبار دریافتی دو نفر از همراهان این مجموعه دستگیر و برای بازجویی به اداره آگاهی انتقال داده شده‌اند.