انهدام 5باند سرقت و دستگیری دو قاچاقچی متواری شیشه در بوکان

سرویس موکریان- فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بوکان از انهدام پنج باند سرقت و دستگیری دو قاچاقچی متواری شیشه در این شهرستان خبر داد.

سرویس موکریان- فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بوکان از انهدام پنج باند سرقت و دستگیری دو قاچاقچی متواری شیشه در این شهرستان خبر داد.

​​​​​​​به گزارش خبرنگار زریان موکریان، سرهنگ مجید محبعلی روز چهارشنبه در نشست خبری با خبرنگاران از دستگیری دو قاچاقچی متواری در بوکان خبر داد و گفت: این دو متهم به نقل و انتقال مواد مخدر صنعتی به شهرهای جنوبی کشور مشغول بوند.

وی تصریح کرد:پلیس طی عملیات های مختلفی در جنوب کشور بیش از 30 کیلو گرم ماده مخدر صنعتی را کشف و ضبط کرده بود که طی تحقیقات پلیسی رد پای این دو متهم متواری در نقل و انتقال آن به جنوب کشور محرض شد.

فرمانده نیروی انتظامی بوکان خاطر نشان کرد: بعد از شناسایی مخفیگاه این افراد در بوکان و طی عملیات پیچیده تیم های تخصصی پلیس موفق شدند قبل از هر گونه اقدام توسط این متهمان متواری آنان را دستگیر و تحویل مراجع قضایی دهند.

دستگیری باند سارقین موتور سیکلت

سرهنگ محبعلی در ادامه از متلاشی شدن باند بزرگ سارقین موتور سیکلت در این شهرستان خبر داد و افزود: این باند از 4 نفر سارق و 3 نفر مالخر تشکیل شده بود که از آنها 25 دستگاه موتور سیکلت با ارزش ریالی 250 میلیون ریال کشف شد.

متلاشی شدن دو باند سارقین خودرو

وی در ادامه از انهدام دو باند سرقت خودرو خبر داد و گفت: این دو باند متشکل از 5 نفر بودند که تا کنون به سرقت 6 خودرو اعتراف با ارزش 4میلیارد ریال اعتراف کرده اند و تحقیقات از آنها ادامه دارد.

متلاشی شدن باند سرقت از خانه باغ ها و منازل

فرمانده نیروی انتظامی بوکان در ادامه سخنان خود در نشست خبری با خبرنگاران از انهدام باند سه نفر سرقت خانه باغها و منازل در در این شهرستان خبر داد و گفت: این باند 3 نفره تا کنون به 12 فقره سرقت خانه باغهای بوکان اعتراف کردند.

وی ادامه داد: ارزش اموال سرقتی از این تعداد خانه باغ 200 میلیون ریال برآورد شده است.

متلاشی شدن باند سرقت از منازل

سرهنگ محبعلی در پایان از متلاشی شدن باند سرقت از منازل نیز خبر داد و گفت: یک نفر سارق و دو نفر مالخر این باند را تشکیل داده بودند.

وی ادامه داد: این باند به 15 فقره سرقت به ارزش ریالی 570 میلیون ریال اعتراف کرده اند./